Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Wyjątkowa oferta świąteczno-sylwestrowa w dolnośląskich uzdrowiskach PGU

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok to czas, w którym warto zaplanować wypoczynek połączony z propozycjami spa, zabiegami uzdrowiskowymi i szaloną noworoczną imprezą. Z tej okazji dolnośląskie uzdrowiska PGU przygotowały wyjątkowe, świąteczno-sylwestrowe oferty pobytowe w Świeradowie, Cieplicach, Dusznikach, Kudowie oraz Polanicy-Zdroju.

Karkonosze, Góry Izerskie i Ziemia Kłodzka to urokliwe miejsca, w których można zaplanować idealny bożonarodzeniowy i noworoczny wypoczynek dla całej rodziny. Bliskość popularnych ośrodków narciarskich i atmosfera pełna zimowej magii sprawia, że w Świeradowie, Cieplicach i Uzdrowiskach Kłodzkich odnajdzie się każdy miłośnik aktywnego wypoczynku, który dodatkowo marzy o chwili relaksu w gabinecie spa lub nowoczesnej strefie z zabiegami uzdrowiskowymi.

Magiczne pakiety świąteczne dla całej rodziny

Tej zimy w uzdrowiskach PGU z pewnością nie zabraknie jedynych w swoim rodzaju świątecznych propozycji. Osoby, które wybiorą dolnośląskie uzdrowiska PGU na miejsce celebrowania bożonarodzeniowego czasu, mogą liczyć na chwile z najbliższymi podczas uroczystej kolacji wigilijnej, tradycyjne polskie menu, wspólne śpiewanie kolęd, a nawet upominki pod choinką. Na entuzjastów wodnego wypoczynku będą czekały uzdrowiskowe strefy Wellness z basenami i zabiegami spa, a na zapalonych turystów - dodatkowa, wyszukana oferta usług rekreacyjnych oraz wycieczek autokarowych polskich i zagranicznych. Bogaty, tygodniowy pakiet świąteczny w podgórskich, dolnośląskich miejscowościach, można zarezerwować już od 830 złotych za osobę. W ofercie Polskiej Grupy Uzdrowisk są również 2-tygodniowe, atrakcyjne pakiety świąteczno-noworoczne, które pozwalają cieszyć się grudniową, górską aurą jeszcze dłużej!

Moc sylwestrowego szaleństwa

Miłośników prawdziwej szampańskiej zabawy już dziś zapraszamy do powitania Nowego roku 2019 w wyjątkowych obiektach PGU, m.in. Wielkiej i Małej Pieniawie w Polanicy-Zdroju. To właśnie tutaj zostanie zorganizowany niezapomniany bal w klimacie najsłynniejszego paryskiego kabaretu Moulin Rouge! Zabawa sylwestrowa z muzyką na żywo czeka również na gości obiektu Polonia w Kudowie-Zdroju, gdzie hasło tegorocznego balu to „Szalone czasy prohibicji”. W Dusznikach-Zdroju będzie można wybrać się na sylwestra w rytmie disco, a w Świeradowie i Cieplicach powitać Nowy Rok w obiekcie Domu Zdrojowym, zabytkowym Długim Domu czy restauracji Edward. Oferty sylwestrowe w uzdrowiskach PGU przygotowane zostały w opcjach 3-, 4-, 5- lub 6-dniowych, dzięki czemu pomysłów na perfekcyjne, noworoczne świętowanie jest co nie miara! 

Wszystkie oferty świąteczno-noworoczne dolnośląskich uzdrowisk PGU dostępne są na stronie https://uzdrowiska-pgu.pl/swieta-i-sylwester. Rezerwacji pobytów można dokonywać w poszczególnych obiektach uzdrowiskowych.