Duszniki
Kudowa
Cieplice
Świeradów-Czerniawa
Polanica
Połczyn
Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Wakacyjne

Sezon wakacyjny to doskonały moment dla seniora i nie tylko, aby poświęcić swój wolny czas na odpoczynek i pełną regenerację organizmu. Jeśli w lipcu lub sierpniu planujesz urlop wypoczynkowy, który zazwyczaj jest twoim głównym wyjazdem w ciągu roku, warto, abyś zdecydował się na wakacje w uzdrowisku. Niezależnie od tego, czy cierpisz na konkretne dolegliwości, czy jedynie planujesz rodzinny wyjazd poza miejsce swojego zamieszkania, jako cel swojej podróży możesz wybrać kurort uzdrowiskowy, w którym nie tylko spędzisz niezapomniane chwile, ale również zadbasz o swoje zdrowie.

Myślisz o wakacjach w uzdrowisku? Dowiedz się, dlaczego warto!

Wczasy dla seniora w uzdrowisku warto zaplanować przede wszystkim wtedy, gdy zależy ci na wypoczynku w atrakcyjnych miejscowościach w kraju. Najpopularniejsze polskie uzdrowiska to dziś doskonałe kurorty, które oferują nie tylko specjalistyczne pobyty zdrowotne, ale również atrakcyjne programy animacji, relaks w strefach SPA & Wellness czy lokalne wycieczki fakultatywne. Oznacza to, że podczas wakacji w uzdrowisku na pewno nie będziesz się nudzić!

Pamiętaj, że kilkudniowe lub nawet kilkutygodniowe wakacje w uzdrowisku możesz kupić w formie pakietów pobytowych. Pakiety pobytowe w uzdrowiskach Polskiej Grupy Uzdrowisk, podobnie jak pobyty sanatoryjne bez skierowania, obejmują zakwaterowanie, pełne wyżywienie, specjalny program zabiegów uzdrowiskowych oraz atrakcyjne propozycje spędzania czasu wolnego.

Jak skorzystać z pobytów sanatoryjnych bez skierowania?

Pobyty sanatoryjne bez skierowania w uzdrowiskach Polskiej Grupy Uzdrowisk to oferty adresowane do tych osób, które nie chcą oczekiwać na turnus sanatoryjny w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Komercyjne lecznictwo uzdrowiskowe, które proponujemy naszym gościom, można odbyć w dowolnym terminie, również w okresie wakacyjnym.

Aby skorzystać z pobytów sanatoryjnych bez skierowania nie musisz dysponować szczegółową dokumentacją medyczną dotyczącą twoich schorzeń, ale jest ona przydatna przy doborze odpowiednich zabiegów leczniczych podczas twojego pobytu kuracyjnego. Każda informacja nt. twojego zdrowia, będzie istotna dla lekarza, z którym spotkasz się w pierwszy dniu twojego pobytu sanatoryjnego bez skierowania.
 

Aktualne pakiety wakacyjne w naszych uzdrowiskach: