Duszniki
Kudowa
Cieplice
Świeradów-Czerniawa
Polanica
Połczyn
Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Nad morzemSanatorium nad morzem to doskonały pomysł na wypoczynek, jeśli planujemy lepiej zadbać o swoje zdrowie. Nadbałtycki klimat pełen aerozolu morskiego, w tym dobroczynnych mikroelementów, tj. jod, brom, magnez i wapń, korzystnie wpływa na nasz organizm, podnosząc jego odporność. W sanatorium nad morzem, gdzie morskiego powietrza jest pod dostatkiem, można dzięki temu skutecznie leczyć choroby reumatyczne, osteoporozę czy schorzenia endokrynologiczne, a także alergie i choroby układu oddechowego.

OSW Barbarka – zdrowie i relaks

W kameralnym ośrodku Barbarka w Świnoujściu, oferujemy szeroki wachlarz zabiegów uzdrowiskowych, tj. fizykoterapia, magnetoterapia, tlenoterapia, krioterapia, kąpiele lecznicze, inhalacje czy zabiegi borowinowe. W połączeniu z wyjątkowym, tutejszym klimatem, Barbarka to doskonały cel dla osób szukających ciszy i spokoju, które pragną w pełni zrelaksować się i podreperować swoje zdrowie. Położenie w uzdrowiskowej części Świnoujścia oraz bliskość promenady, parku zdrojowego i szerokiej, świnoujskiej plaży sprawiają, że w Barbarce można z powodzeniem zaplanować rodzinny wypoczynek czy prozdrowotny urlop, niezależnie od pory roku.

Moc atrakcji regionu

Do Świnoujścia warto przyjechać choćby po to, by zobaczyć najdłuższy kamienny falochron w Europie z symbolem miasta w kształcie wiatraka – Stawa Młyny czy sławny rezerwat żubrów. Świnoujskie wyspy to również raj dla rowerzystów, kajakarzy, wędkarzy i wszystkich tych, którzy stawiają na aktywny wypoczynek w bliskim sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego. 

Nasze pakiety nad morzem:

 

UWAGA! Od stycznia 2024 w OSW Barbarka w Świnoujściu rozpoczyna się przerwa w działaniu, spowodowana pracami remontowymi.

 

Kontakt:

OSW Barbarka Świnoujście

Telefon: +48 91 321 25 31

Mail: barbarka@uzdrowisko-polczyn.pl