Duszniki
Kudowa
Cieplice
Świeradów-Czerniawa
Polanica
Połczyn
Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Kosmetyki uzdrowiskowe

Linia terra spa – piękno ukryte w naturze

Specjalną, czystą korę świerku do produkcji kosmetyków terra spa pozyskuje się z Puszczy Boreckiej. Stamtąd trafia do Uzdrowiska Świeradów, gdzie wykorzystywana jest również do zabiegów leczniczych. Ekstrakty z kory świerku i borowiny sprawiają, że preparaty terra spa pełne są kwasów humusowych, fitohormonów i bituminy, dzięki którym skóra szybciej regeneruje się. W sklepie internetowym www.terra-spa.pl można znaleźć m.in. balsamy, mydła, peelingi, płyny i kule do kąpieli oraz preparaty na dłonie i stopy, które będą idealne do domowych rytuałów kąpielowych.

Linia TERRA Zdrój – z serca Uzdrowiska Połczyn

W Uzdrowisku Połczyn powstają z kolei preparaty TERRA Zdrój na bazie połczyńskiej borowiny i solanek, które są wydobywane z głębokości ponad 1200 metrów. Linia została stworzona w odpowiedzi na potrzeby osób z problemami skórnymi. Preparaty działają wielowymiarowo, redukują niedoskonałości skóry, odżywiają cerę, a także wyraźnie poprawiają jej kondycję, łagodząc skutki niekorzystnego wpływu środowiska. Na stronie www.terra-zdroj.pl można kupić już kremy i maseczki do twarzy, balsamy, mydła, peelingi i olejki do ciała, a także szampony i preparaty do kąpieli.

Obie linie kosmetyków zawierają tylko naturalne składniki, dzięki czemu są całkowicie bezpieczna dla skóry.

Kosmetyki terra spa i TERRA Zdrój, można już kupić online! Preparaty bazują na naturalnych składnikach, tj. połczyńska borowina, solanki i świerk, nie uczulają i zapewniają bezpieczną, codzienną pielęgnację.

Linia Aqua Thermal Terra z Uzdrowiska Cieplice

Uzdrowisko Cieplice, uznawane za najstarsze uzdrowisko w Polsce, słynie z leczniczych wód termalnych o temperaturze sięgającej nawet 90 stopni Celsjusza. Od 1281 cieplickie wody termalne pomagają cieszyć się zdrowiem całym już pokoleniom gości i kuracjuszy tego regionu. I to właśnie termalne wody stały się bazą i inspiracja do stworzenia linii kosmetyków AQUA THERMAL TERRA z Uzdrowiska Cieplice. W skład serii wchodzą:

  • Szampon do włosów z wodą termalną z Uzdrowiska Cieplice
  • Płyn do demakijażu z wodą termalną z Uzdrowiska Cieplice
  • Krem do twarzy z wodą termalną z Uzdrowiska Cieplice
  • Mydło z wodą termalną z Uzdrowiska Cieplice
  • Balsam do ciała z wodą termalną z Uzdrowiska Cieplice

Kosmetyki można kupić w Uzdrowisku Cieplice na recepcjach oraz w sklepie uzdrowiskowym w obiekcie Marysieńka a także na stronie: https://kosmetyki-terra.pl/kategoria/aqua-thermal-terra/.

Wszystkie kosmetyki dostepne są na stronie: https://kosmetyki-terra.pl/ który łączy ofertę sklepów www.terra-spa.pl i www.terra-zdroj.pl.