Święta i Sylwester

Święta i Sylwester

Święta to idealny czas rodzinnych spotkań, ale również doskonały moment, aby zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Planowanie wiosennych lub zimowych świąt w sanatorium nie musi jednak wiązać się z rezygnacją z wigilijnych lub wielkanocnych atrakcji na rzecz leczenia uzdrowiskowego. Pakiety świąteczne w sanatoriach PGU to doskonała propozycja dla osób, które chcą poddać się kuracji zdrowotnej, korzystać z bazy SPA & Wellness, poznać zabytki popularnych polskich kurortów i okolic podczas jednego pobytu, a przede wszystkim dobrze się bawić!

Jaki pakiet świąteczny w sanatorium wybrać?

W uzdrowiskach Polskiej Grupy Uzdrowisk możesz skorzystać ze specjalnych pakietów świątecznych w sanatorium, które łączą pobyt rekreacyjno-wypoczynkowy ze skuteczną kuracją uzdrowiskową. Nasze uzdrowiska w Cieplicach, Świeradowie, Dusznikach, Polanicy, Kudowie i Połczynie-Zdroju to renomowane obiekty wysokiej klasy, w których czekają na gości nie tylko specjalistyczne programy zabiegów uzdrowiskowych, ale również wodne strefy Wellness, nowoczesne bazy fitness oraz relaksujące centra SPA.

Wybierając nasz pakiet świąteczny w sanatorium, sami decydujecie, jak będą wyglądały Państwa święta w uzdrowisku. Do wyboru mamy skuteczną, intensywną terapię schorzeń lub odprężający, świąteczny wypoczynek w rodzinnym gronie, z wigilijnymi lub wielkanocnymi animacjami oraz zabiegami SPA dla ciała i ducha.  

Boże narodzenie w sanatorium: Gdzie jechać?

Bożonarodzeniowe święta w sanatorium warto spędzić w Uzdrowiskach Kłodzkich. Atrakcyjne kurorty, tj. Polanica, Duszniki czy Kudowa-Zdrój to miejsca, które tętnią życiem przez cały rok. Decydując się na zimowy pakiet świąteczny w sanatorium Ziemi Kłodzkiej, można liczyć liczyć nie tylko na wyjątkowe ośnieżone krajobrazy pobliskich Gór Stołowych i grudniowe wycieczki fakultatywne, ale przede wszystkim na dobrą zabawę na białych stokach ośrodka narciarskiego Zieleniec. Podczas spędzania Bożego Narodzenia w sanatorium, nasi rezydenci turystyczni są cały czas do Państwa dyspozycji.

Sylwester w sanatorium

Koniec roku to świetny moment, aby pomyśleć o noworocznych postanowieniach, zmienić dotychczasowe nawyki i porządnie zadbać o swoje zdrowie. Dlatego już teraz zapraszamy Państwa do spędzenia sylwestra w sanatorium Polskiej Grupy Uzdrowisk, w których oferujemy specjalne, kilkudniowe pobyty wypoczynkowo-lecznicze. Pakiety sylwestrowe w uzdrowiskach PGU to idealna propozycja dla całych rodzin, które chcą powitać nowy rok w popularnym polskim kurorcie, korzystać z oferty SPA & Wellness, poznać tajemnice Dolnego Śląska czy Pojezierza Drawskiego, a przede wszystkim świetnie się bawić podczas balu sylwestrowego w sanatorium!

Sylwester i bal sylwestrowy w sanatorium: Dlaczego warto?

W uzdrowiskach PGU, podczas sylwestra w sanatorium, zapewniamy Państwu nielimitowany dostęp do wodnych stref Wellness z basenami i saunami oraz do bazy fitness. Oferujemy program dobroczynnych zabiegów uzdrowiskowych oraz kurację pitną leczniczymi wodami mineralnymi najwyższej jakości. Nasi goście mogą również wybrać się na szampańskie bale sylwestrowe w sanatorium, organizowane w XIX-wiecznych, zabytkowych salach balowych z dawnych epok. Dla dzieci przewidzieliśmy specjalne sylwestrowe kinderbale, podczas których zapewniamy zdrowe menu  i wspaniałą zabawę pod opieką animatorów.
 
Sylwester w sanatorium w górach: Gdzie jechać?

Doskonałą destynacją dla osób, które pragną spędzić białego sylwestra w sanatorium, będą Uzdrowiska Kłodzkie położone u stóp Gór Stołowych, czyli Polanica, Kudowa i Duszniki-Zdrój. Tu na naszych gości czekają okazałe obiekty Wielka Pieniawa, Jan Kazimierz i Polonia, w którym rokrocznie organizujemy tematyczne bale sylwestrowe. W Świeradowie-Zdroju zapraszamy na zabawę do kultowego, XIX-wiecznego Domu Zdrojowego, a w Cieplicach do restauracji Edward i restauracji Długi Dom. To właśnie tu sprawimy, że Państwa górski bal sylwestrowy w sanatorium będzie wyjątkowy!

Wielkanoc w sanatorium: Gdzie jechać?

Jeśli myślicie Państwo o spędzeniu wielkanocnych świąt w sanatorium, warto postawić na Cieplice lub Świeradów-Zdrój w wiosennym wydaniu, udać się na wycieczkę w malownicze Karkonosze lub Góry Izerskie. Idealnym celem będzie również Uzdrowisko Połczyn-Zdrój, położone na Pojezierzu Drawskim, które słynie z leczniczych solanek i borowiny najwyższej jakości. Wielkanoc w sanatorium to również rodzinna celebracja najważniejszych świąt w roku, długie spacery i zajmujące propozycje fakultatywne, a przede wszystkim błogi wypoczynek na świeżym powietrzu.