Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Last Minute

Oferta na turnusy rehabilitacyjne last minute to okazja nie tylko dla seniorów, aby skorzystać z pobytu w sanatorium po niższej niż standardowa cena. Będą tu również uwzględniane wszystkie oferty w promocyjnej cenie oraz różnego rodzaju akcje specjalne, jak na przykład Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną w której co roku bierzemy udział.

Rabaty obejmują również pobyty hotelowe w naszych obiektach a także pakiety SPA oraz pojedyncze zabiegi i kuracje.

Przedstawiamy aktualne oferty last minute w naszych sanatoriach. Lista ta będzie na bieżąco aktualizowana o nowe oferty.

Rabat 20 % na pobyt hotelowy w Polonii  - 4-14 dni / od 92 zł /os./noc  Uzdrowisko Kudowa – jedno z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce zaprasza i oferuje rabaty na pobyty hotelowe. Rabaty obowiązują przy pobytach min. 4 dniowych. Do dyspozycji gości basen, saunarium oraz możliwość skorzystania z bogatej oferty zabiegów leczniczych i SPA&Wellness.

Last Minute z rabatami do 30% w Uzdrowisku...  - 7 dni / od 675 zł /os.  - Uzdrowisko Połczyn – oferta przygotowana przede wszystkim z myślą o trwających właśnie feriach zimowych. Obejmuje specjalne rabaty dla dzieci. Dla wszystkich, którzy chcieliby uciec od zgiełku wielkich miast. W ofercie możliwość korzystania z basenów, saun, zabiegów medycznych i SPA oraz centrum fitness.

Chwila relaksu 99 zł os/doba  - 7 dni / od 594 zł /os.  - Uzdrowisko Połczyn – masz dość zimy i marzysz o wiosennym powiewie świeżości? W Uzdrowisku Połczyn skorzystasz z regenerujących zabiegów i masaży. Dzięki 7-dnio dniowemu pobytowi powrócisz do codziennych obowiązków z nową energią.

Promocje specjalne:

Uzdrowisko Cieplice:

Uzdrowisko Świeradów

  • 15% rabatu do 28.02.2019

https://uzdrowiska-pgu.pl/leczniczy---intensywny-w-domu-zdrojowym/package/uzdroswieradow/pl/27897

https://uzdrowiska-pgu.pl/zdrowie-seniora-60%2B-w-domu-zdrojowym/package/uzdroswieradow/pl/27896

  • 30% rabatu do 28.02.2019

https://uzdrowiska-pgu.pl/zdrowie-seniora-60%2B-w-sanusie/package/uzdroswieradow/pl/31175

https://uzdrowiska-pgu.pl/intensywny---rekreacyjno-wypoczynkowy-w-sanusie/package/uzdroswieradow/pl/31174

Uzdrowiska Kłodzkie

  • Do 20% rabatu na pobyty hotelowe do 14.02.2019

 

W razie pytań prosimy o kontakt:

Biuro Obsługi Klienta (pon.- pt. w godz. 8:00-16:00)

tel.: +48 (76) 749 54 07