Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Last Minute

Oferta na turnusy rehabilitacyjne last minute to okazja aby skorzystać z pobytu w sanatorium po niższej niż standardowa cena.

Przedstawiamy aktualne oferty last minute w naszych sanatoriach. Lista ta będzie na bieżąco aktualizowana o nowe oferty.

  • Sanatorium last minute! -20% w Kudowie-Zdroju - to możliwość skorzystania z profesjonalnej bazy zabiegowej, noclegów w obiektach Zameczek i Polonia oraz całodziennego wyżywienia. Zaleta tej opcji to możliwość dowolnego wyboru długości trwania turnusu. Pakiet obejmuje konsultacje lekarską, 3 zabiegi dziennie oraz całodobowa opiekę pielęgniarką. Dodatkowo istnieje możliwość korzystania z basenu, centrum fit oraz kuracji pitnej – więcej informacji.
  • Sanatorium last minute! -20% w Polanicy-Zdroju - to możliwośc wyboru pakietu leczniczego o  długości od 7 dni. Oferta obejmuje: noclegi w jednym z obiektów Wielka Pieniawa lub Zdrowie, 3 posiłki dziennie, konsultacje lekarska oraz 3 zabiegi lecznicze dziennie. Do dyspozycji naszych gości oddajemy także basen oraz fit centrum – więcej informacji.
  • Sanatorium last minute! -20% w Dusznikach-Zdroju to możliwość skorzystania z noclegów oraz zabiegów leczniczych w Domu Zdrojowym Jan Kazimierz. Pakiet obejmuje: wizytę lekarską, 3 zabiegi dziennie, noclegi, pełne wyżywienie oraz możliwość skorzystania z basenu i fit centrum – więcej informacji.

W razie pytań prosimy o kontakt:

UZDROWISKA KŁODZKIE S.A. - Grupa PGU
tel. (74) 86 80 371, 86 80 370
e-mail: rezerwacja@uzdrowiska-klodzkie.pl

Biuro Obsługi Klienta we Wrocławiu (pon.- pt. w godz. 8:00-16:00)

tel.: +48 801 587 678
tel.: +48 (71) 790 01 81