14-dniowe

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą 14-dniowych pobytów w uzdrowiskach Polskiej Grupy Uzdrowisk. Nasze ośrodki sanatoryjne, usytuowane w górach, na Pojezierzu Drawskim oraz nad morzem, stanowią doskonałe miejsca nie tylko do oderwania się od codzienności, ale także do korzystania z szerokiej gamy zabiegów, ofert spa i wellness, oraz do skorzystania z profesjonalnej opieki medycznej.

Wakacje w górach

Wakacje w górach to okazja do aktywnego wypoczynku w jednym z naszych uzdrowisk, takich jak Świeradów, Cieplice, Kudowa, Polanica i Duszniki. Malownicze Parki Zdrojowe, bliskość górskich szlaków oraz bogata oferta sportowa i rekreacyjna sprawią, że Twój urlop będzie pełen atrakcji, nie pozostawiając miejsca na nudę.

Dwutygodniowy urlop nad morzem

Jeśli preferujesz wypoczynek nad wodą, polecamy 14-dniowy pobyt nad morzem. Korzystanie z kąpieli morskich wzbogaconych jodem i minerałami korzystnie wpłynie na Twój układ oddechowy i skórę. Dodatkowo, widok bezkresnego oceanu oraz szum fal będą mieć właściwości terapeutyczne, redukując napięcie i poprawiając nastrój.

14 dni na Pojezierzu Drawskim

A może pragniesz bliższego kontaktu z naturą? Wybierz się na 14-dniowy pobyt na Pojezierzu Drawskim, do urokliwego Połczyna-Zdroju. Tam czekają na Ciebie liczne szlaki rowerowe i piesze, które pozwolą Ci poznać historię regionu i cieszyć się jego nieskażoną ludzką ręką naturą.

14-dniowe turnusy rehabilitacyjne

Nie zapominamy także o trosce o zdrowie i regenerację. Nasze 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne w sanatoriach opierają się na profesjonalnej opiece medycznej oraz różnorodnych zabiegach. Masaże, okłady, kąpiele borowinowe czy fizykoterapia wspomagają proces leczenia i regeneracji organizmu, a oferta rekreacyjna dostosowana do Twoich potrzeb pomaga w powrocie do pełnej sprawności fizycznej.