Walentynki w SPA

Walentynki w SPA

Romantyczna kolacja przy świecach, miłe rozmowy podczas zabiegów SPA i chwile tylko we dwoje to idealna propozycja celebracji gorących, czerwonych walentynek. W uzdrowiskach Polskiej Grupy Uzdrowisk oferujemy Państwu pakiety walentynkowe 2023 w nowoczesnych obiektach z bazami Wellness, w których każdy walentynkowy weekend w SPA będzie niezwykle energetyzujący, niezapomniany, a przede wszystkim jedyny w swoim rodzaju.

Walentynkowy weekend w SPA: Dlaczego warto?


W obiektach PGU o profilu SPA, specjalnie dla Państwa, przygotowaliśmy bogatą ofertę pakietów walentynkowych 2023, które będą nie tylko wyjątkowym prezentem i wyrazem miłości do ukochanej osoby, ale idealną uczta dla ciała i ducha. W ramach zimowych pobytów dla zakochanych, w naszych uzdrowiskach mogą Państwo korzystać z wodnych stref Wellness z basenami, saunami i jacuzzi oraz ze stref fitness i naturalnych, regenerujących zabiegów SPA. Podczas każdego walentynkowego weekendu w SPA zapewniamy naszym gościom wygodne zakwaterowanie w niezwykle urokliwych i popularnych kurortach Polski oraz dodatkową ofertę jednodniowych wycieczek fakultatywnych, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Pakiety walentynkowe 2024 na Pojezierzu Drawskim

Wszystkich zakochanych zapraszamy na walentynkowy weekend w SPA do SPA Zdrojowe Zacisze – kameralnego i nowoczesnego obiektu w Uzdrowisku Połczyn-Zdrój. To właśnie tutaj, w sercu połczyńskiego Parku Zdrojowego, czekają na Państwa tradycyjne zabiegi balneologiczne, rytuały SPA i propozycje pielęgnacji kosmetycznej. Bezpośrednie połączenie SPA Zdrojowe Zacisze z pobliskim kompleksem GRYF sprawia, że jest to wygodne miejsce dla entuzjastów relaksu w strefach basenowych z saunami i atrakcjami wodnymi.


Walentynki w górach: Gdzie jechać?

Miłośnikom spędzania walentynek w górach dedykujemy bogatą ofertę pakietów walentynkowych 2023 w polskich Sudetach. Gorące walentynki w górach mogą zaplanować Państwo m.in. w takich obiektach, jak Zameczek w Kudowie, Wielka i Mała Pieniawa w Polanicy czy obiekcie Jan Kazimierz w Dusznikach-Zdroju. Polecamy również malowniczą destynację, jaką są Góry Izerskie. To właśnie tutaj znajdą Państwo nowoczesny obiekt Sanus, położony w cichej i spokojnej okolicy. Entuzjastom karkonoskich tradycji polecamy Cieplice-Zdrój, a w nich nasze wyjątkowe bazy, tj. zabytkowy Pawilon Edward, w którym walentynki w górach będą szczególnie ekskluzywne.