Duszniki
Kudowa
Cieplice
Świeradów-Czerniawa
Polanica
Połczyn
Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Ferie zimowe

Ferie zimowe to doskonały czas na aktywny, rodzinny wypoczynek. Dlatego już teraz zapraszamy Państwa do spędzenia ferii zimowych 2019 w uzdrowiskach Polskiej Grupy Uzdrowisk, w których oferujemy atrakcyjne pobyty rekreacyjne dla całych rodzin. Familijne, zimowe pakiety wypoczynkowe PGU to idealna propozycja dla osób, które planują ferie zimowe z dziećmi, chcą korzystać z oferty SPA & Wellness oraz bogatej oferty wycieczek fakultatywnych na Dolnym Śląsku, Pojezierzu Drawskim, czy też nad Morzem Bałtyckim.

Ferie zimowe z dziećmi w uzdrowisku: Dlaczego warto?

W uzdrowiskach PGU proponujemy Państwu wyjątkowe oferty rodzinnych ferii zimowych w górach oraz ferii zimowych nad morzem z zabiegami, podczas których każdy rodzić i każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Z myślą o miłośnikach basenowego wypoczynku, oferujemy nielimitowany dostęp do wodnych kompleksów rekreacyjnych oraz nowoczesnych stref Wellness z saunami. W Świeradowie, Cieplicach, Świnoujściu, Połczynie Zdroju czy Uzdrowiskach Kłodzkich, nasi goście mogą korzystać ze specjalnych stref fitness, kosztować naszych wód mineralnych czy po prostu zwiedzać okolicę swojej bazy wypadowej, pokrytą urokliwą, śnieżną szatą. Z PGU ferie zimowe 2019 nie mogą być nudne!

Rodzinne ferie zimowe w górach: Gdzie jechać?

Idealnym celem dla osób, które chcą spędzić rodzinne ferie zimowe w górach, są Uzdrowiska Kłodzkie, czyli Kudowa, Polanica i Duszniki-Zdrój, położone u stóp Gór Stołowych. To właśnie stąd można szybko dostać się do stacji narciarskiej w Zieleńcu z 23 kilometrami tras zjazdowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Na rodzinne ferie zimowe w górach zapraszamy również do Cieplic i Świeradowa-Zdroju, w których można poczuć wyjątkowy, zimowy klimat Karkonoszy i Gór Izerskich.

Ferie zimowe nad morzem: Gdzie jechać?

Miłośnicy zimowego wypoczynku nad Bałtykiem mogą zaplanować swoje ferie zimowe nad morzem w Świnoujściu i kameralnym ośrodku wypoczynkowym Barbarka, w którym oferujemy lecznicze kuracje uzdrowiskowe dla dorosłych i dzieci. Entuzjastów wypoczynku na pojezierzach, zapraszamy do Uzdrowiska Połczyn-Zdrój oddalonego od Koszalina o 60 kilometrów, gdzie nie brakuje wyjątkowych propozycji SPA & Wellness.