Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe to doskonały czas na aktywny, rodzinny wypoczynek. Dlatego już teraz zapraszamy Państwa do spędzenia ferii zimowych 2019 w uzdrowiskach Polskiej Grupy Uzdrowisk, w których oferujemy atrakcyjne pobyty rekreacyjne dla całych rodzin. Familijne, zimowe pakiety wypoczynkowe PGU to idealna propozycja dla osób, które planują ferie zimowe z dziećmi, chcą korzystać z oferty SPA & Wellness oraz bogatej oferty wycieczek fakultatywnych na Dolnym Śląsku, Pojezierzu Drawskim, czy też nad Morzem Bałtyckim.

Ferie zimowe z dziećmi w uzdrowisku: Dlaczego warto?

W uzdrowiskach PGU proponujemy Państwu wyjątkowe oferty rodzinnych ferii zimowych w górach oraz ferii zimowych nad morzem z zabiegami, podczas których każdy rodzić i każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Z myślą o miłośnikach basenowego wypoczynku, oferujemy nielimitowany dostęp do wodnych kompleksów rekreacyjnych oraz nowoczesnych stref Wellness z saunami. W Świeradowie, Cieplicach, Świnoujściu, Połczynie Zdroju czy Uzdrowiskach Kłodzkich, nasi goście mogą korzystać ze specjalnych stref fitness, kosztować naszych wód mineralnych czy po prostu zwiedzać okolicę swojej bazy wypadowej, pokrytą urokliwą, śnieżną szatą. Z PGU ferie zimowe 2019 nie mogą być nudne!

Rodzinne ferie zimowe w górach: Gdzie jechać?

Idealnym celem dla osób, które chcą spędzić rodzinne ferie zimowe w górach, są Uzdrowiska Kłodzkie, czyli Kudowa, Polanica i Duszniki-Zdrój, położone u stóp Gór Stołowych. To właśnie stąd można szybko dostać się do stacji narciarskiej w Zieleńcu z 23 kilometrami tras zjazdowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Na rodzinne ferie zimowe w górach zapraszamy również do Cieplic i Świeradowa-Zdroju, w których można poczuć wyjątkowy, zimowy klimat Karkonoszy i Gór Izerskich.


Ferie zimowe nad morzem: Gdzie jechać?

Miłośnicy zimowego wypoczynku nad Bałtykiem mogą zaplanować swoje ferie zimowe nad morzem w Świnoujściu i kameralnym ośrodku wypoczynkowym Barbarka, w którym oferujemy lecznicze kuracje uzdrowiskowe dla dorosłych i dzieci. Entuzjastów wypoczynku na pojezierzach, zapraszamy do Uzdrowiska Połczyn-Zdrój oddalonego od Koszalina o 60 kilometrów, gdzie nie brakuje wyjątkowych propozycji SPA & Wellness.