Duszniki
Kudowa
Cieplice
Świeradów-Czerniawa
Polanica
Połczyn
Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Konferencje, integracje, wyjazdy służbowe

W każdym uzdrowisku Polskiej Grupy Uzdrowisk dysponujemy doskonałą przestrzenią do organizacji szkoleń, konferencji i eventów firmowych. Nasze wielofunkcyjne, klimatyzowane sale konferencyjne umożliwiają organizację zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i większych kongresów czy prestiżowych jubileuszy firmowych. Dbałość o każdy szczegół podczas konferencji czy szkolenia oraz idealna atrakcyjna lokalizacja naszych obiektów w popularnych polskich kurortach sprawiają, że eventy organizowane tutaj stają się szczególnym przeżyciem.
Jako liderzy branży uzdrowiskowo-wypoczynkowej w Polsce zapewniamy naszym partnerom biznesowym nie tylko bogatą ofertę usług konferencyjnych z wygodnymi salami konferencyjnymi, ale również ofertę dodatkową, która obejmuje propozycje SPA & Wellness, wyjazdy integracyjne czy wyszukane atrakcje towarzyszące.

Konferencje i eventy firmowe w Uzdrowiskach Kłodzkich

Każda sala konferencyjna w Uzdrowiskach Kłodzkich jest klimatycznym i wygodnym miejscem do zorganizowania szkolenia lub konferencji. W Polanicy i Kudowie-Zdroju dysponujemy łącznie 6 obiektami z salami konferencyjnymi, wśród których na szczególną uwagę zasługują nasze zabytkowe teatry zdrojowe. Teatr Zdrojowy, zlokalizowany w samym sercu Polanicy-Zdroju, to prawdziwe miejsce z duszą, w którym udostępniamy 280 miejsc siedzących. 495 miejsc oferuje z kolei Teatr Zdrojowy im. Stanisława Moniuszki w Kudowie-Zdroju, w którym każda konferencja zyska magiczną, jedyną w swoim rodzaju oprawę.
Inne sale:
•    Sala źródlana (Polanica – Zdrój)
•    Salonik Jerzego (Polanica – Zdrój)
•    Mała Pieniawa (Polanica – Zdrój)
•    Teatr Zdrojowy (Polanica – Zdrój)
•    Zacisze (Kudowa-Zdrój)
•    Teatr Zdrojowy im. S. Moniuszki (Kudowa – Zdrój)

Więcej informacji: https://uzdrowiska-klodzkie.pl/dla-biznesu
Rezerwacje: rezerwacje@uzdrowiska-klodzkie.pl lub: (74) 80 86 370, 371

Szkolenia i spotkania biznesowe w Cieplicach-Zdroju

W Uzdrowisku Cieplice dysponujemy salą konferencyjną w XIX-wiecznym Długim Domu oraz Willi Polonia. Naszych partnerów biznesowych zapraszamy tu do organizacji bardziej kameralnych eventów czy wyjazdów integracyjnych, którym towarzyszy szczególna atmosfera z Karkonoszami w tle. Idealnym uzupełnieniem pobytu biznesowego w Cieplicach-Zdroju jest relaks w naszej nowoczesnej strefie uzdrowiskowej, w które oferowane są doskonałe zabiegi m.in. na bazie gorących wód termalnych.  Dostępne sale:

  • Sala konferencyjna w Długim Domu
  • Sala konferencyjna w obiekcie Villa Polonia

Więcej informacji: https://uzdrowisko-cieplice.pl/szkolenia-i-konferencje
Rezerwacje - Dział Sprzedaży Biznesowej
Tel.: (75) 75 510 05 wew. 300
e-mail : marketing@uzdrowisko-cieplice.pl
Czynne: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 16.00

Wyjazdy integracyjne  i spotkania firmowe w Uzdrowisku Połczyn

W Uzdrowisku Połczyn oferujemy z kolei specjalne Pakiety VIP, skomponowane z myślą o pracownikach firm. W ramach organizowanych przez nas wyjazdów integracyjnych, proponujemy tu pobyty premium z zakwaterowaniem w klimatyzowanych apartamentach deluxe, dostępem do wodnych stref wypoczynku i pakietami zabiegów SPA & Wellness. Każdy wyjazd integracyjny zaplanowany w Uzdrowisku Połczyn to unikalna propozycja dla wszystkich gości biznesowych, którzy cenią sobie wysoki standard oraz kameralną atmosferę miejsca wypoczynku w najpiękniejszych rejonach Polski.

Więcej: https://uzdrowiska-pgu.pl/pakiet--vip/package/uzdrowiskopolczyn/pl/28460

Sala konferencyjna w Świeradowie-Zdroju

Wygodną bazą do organizacji mniejszego szkolenia lub konferencji jest również Świeradów-Zdrój z obiektem Sanus i salą konferencyjną dla 25 osób. W ramach Pakietu Biznes proponujemy tu kompleksowe przygotowanie spotkania firmowego wraz z wypoczynkiem w wodnej strefie Wellness, zabiegami SPA i bogatą ofertą górskich atrakcji. A to wszystko w otoczeniu niezwykle malowniczych Gór Izerskich.

Więcej informacji: https://uzdrowiska-pgu.pl/pakiet-biznes/package/uzdroswieradow/pl/32047
Rezerwacja Sali Konferencyjnej:
tel.: +48 75 78 20 600
e-mail: marketing@uzdrowisko-swieradow.pl