SPA

SPA

Wyjazd do spa kojarzy się przede wszystkim z pełnym odprężeniem, relaksem oraz prawdziwą ucztą dla ducha i ciała. Powodami, dla których wybieramy wypoczynek spa, jest nie tylko jego wpływ na organizm, ale również na naszą sferę psychiczną. Korzystając z weekendowych pakietów spa, możemy spodziewać się szeregu odprężających i odmładzających zabiegów, które korzystnie wpłyną nie tylko na kondycję skóry twarzy i ciała, ale przede wszystkim na nasze samopoczucie. Możliwości wyboru mamy tu nieograniczone. W zależności od upodobań, możemy wybrać np. energetyzujące spa w górach, a nawet romantyczny wypoczynek w górach dla dwojga.

Jak szukać najlepszych pakietów spa?

Wypoczynek w spa to idealna propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują odpocząć od codziennych obowiązków domowych i zawodowych oraz chcą połączyć odnowę biologiczną z aktywnymi formami spędzania czasu wolnego. Poszukując atrakcyjnych ofert spa, warto zdecydować się na pobyt w kurortach uzdrowiskowych. To właśnie w nich oferta spa jest wyjątkowo bogata i przygotowana zgodnie z potrzebami nawet najbardziej wymagających gości.   

Unikalnymi pakietami spa dysponują wszystkie uzdrowiska Polskiej Grupy Uzdrowisk, które poza klasycznymi zabiegami, dedykują miłośnikom spa także specjalne rytuały, wykorzystujące dobroczynne właściwości składników naturalnych, tj. borowina, solanki, świerk czy wody termalne i radonowe.

Uzdrowiskowe spa w górach

Jeśli planujesz wypocząć w spa, koniecznie rozważ pobyt spa w górach! Idealne pakiety znajdziesz m.in. w Sudetach, gdzie prężnie funkcjonują doskonałe kurorty z wielowiekową tradycją uzdrowiskową. W Cieplicach-Zdroju (dzielnicy Jeleniej Góry, położonej w Kotlinie Jeleniogórskiej) poznasz m.in. dobroczynne właściwości wód termalny. W Uzdrowisku Świeradów, zlokalizowanym u stóp Gór Izerskich, doświadczysz z kolei doskonałych zabiegów na bazie rozgrzewających wód radonowych. Ziemia Kłodzka to już prawdziwe bogactwo ofert spa w górach! W Uzdrowiska Kłodzkich, tj. w Kudowie, Polanicy i Dusznikach-Zdroju znajdziesz m.in. idealne przygotowane wodne strefy Wellness, wyjątkowe oferty day spa, a nawet propozycje dla najmłodszych (Kids SPA).


Pomysł na wypoczynek: SPA w górach dla dwojga

Nastrojowe spa w górach dla dwojga to wyjątkowa propozycja dla wszystkich par, które chcą odprężyć się i spędzić romantyczne chwile tylko we własnym towarzystwie. Pobyty spa w górach dla par mogą być się nie tylko okazją do poprawy nastroju, ale przede wszystkim wspaniałym afrodyzjakiem, który sprawi, że wspólnie spędzone chwile pozostaną w naszej pamięci na długie lata.