Duszniki
Kudowa
Cieplice
Świeradów-Czerniawa
Polanica
Połczyn
Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

OSW Barbarka

 

Barbarka to kameralny ośrodek wypoczynkowy, położony w uzdrowiskowej części Świnoujścia, blisko promenady i parku zdrojowego, niespełna 200 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży. Dzięki doskonale przygotowanej bazie zabiegowej, sanatorium oferuje szeroki wachlarz zabiegów uzdrowiskowych, wykonywanych przez wykwalifikowanych specjalistów, m.in.. fizykoterapię, magnetoterapię, tlenoterapię, krioterapię, inhalacje, kąpiele lecznicze czy zabiegi borowinowe. W połączeniu z wyjątkowym, tutejszym klimatem, sanatorium Barbarka to doskonałe miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju, które pragną w pełni zrelaksować się i podreperować swoje zdrowie.

osw barbarka swinoujscie

Hotel dysponuje 68 przytulnymi pokojami – jedno-, dwu- oraz trzyosobowymi, które zostały wyposażone w łazienkę z wanną lub prysznicem, TV, radio, telefon, lodówkę oraz sprzęt plażowy. Obiekt posiada również pokoje dla osób niepełnosprawnych, wygodną windę, a także udostępnia bezprzewodowy internet.

OSW Barbarka słynie w Świnoujściu z organizacji wyjątkowych wieczorów z muzyką na żywo, w tym występów zespołów folklorystycznych czy koncertów pianistycznych. W hotelowej restauracji szefowie kuchni serwują urozmaicone posiłki uwzględniające diety oraz indywidualne preferencje naszych gości. Kameralna kawiarnia przyciąga z kolei doskonałymi domowymi wypiekami, aromatyczną kawą oraz wybornymi winami z różnych zakątków świata.

Telefon kontaktowy: + 48 91 321 25 31

Rezerwacji można dokonywać pod adresem: https://barbarka-swinoujscie.pl/ lub email: barbarka@uzdrowisko-polczyn.pl

Informacje ogólne dla Klientów

Pobyty dzieci:

  • do 5,99 lat - bezpłatnie - wspólne miejsce na łóżku z osobą pełnopłatną
  • Od 6  do 13 roku życia włącznie - 50 % rabatu - nocleg na dostawce
 

Parking niestrzeżony, monitorowany: :

  • 25 zł/ od 1 maja do 30 września
  • 15 zł/ od 1 stycznia do 30 kwietnia i od 1 października do 31 grudnia


Wypożyczalnia rowerów:

  • Wypożyczalnia czynna w okresie od kwietnia do połowy października. Koszt wypożyczenia roweru 8 zł /godzina, 42 zł/ cały dzień.
  • W okresie zimowych nie ma możliwosci wypożyczenia rowerów.

 

Doba hotelowa:

Rozpoczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu, kończy się o godz. 10.00 w dniu wyjazdu (pobyt rozpoczyna się obiadokolacją godz. 17:00-18:30)

 

Opłata uzdrowiskowa:

Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Świnoujściu opłata wynosi 4,00 zł za dobę (opłata może ulec zmianie zgodnie z uchwałą Rady Miasta Świnoujście).

 

Posiłki:

Każdy obiekt posiada własną jadalnię. Godziny posiłków znajdują sie na karcie pobytu.

Goście mają możliwość wykupienia dodatkowego wyżywienia:

  • obiad serwowany do stolika -30,00 zł
  • kolacja w formie bufetu -25,00z zł