Aktualności

Gala bokserska w uzdrowisku Świeradów Zdrój

Gala bokserska w uzdrowisku Świeradów Zdrój

Już w sobotę, 22 października 2022 r., odbędzie się kolejna gala bokserska organizowana przez Mateusza Borka - MB Boxing Night 14. Tym razem spektakularne walki bokserskie będą miały miejsce w zabytkowej hali modrzewiowej Uzdrowiska Świeradów.

Podczas sobotniej gali MB Boxing Night 14: Night of violence kibice będą mogli oglądać łącznie 5 walk. W walce wieczoru wystąpią Damian Wrzesińki i Artjoms Ramlavs. Oprócz niego kibice zobaczą na ringu także Sebastiana Wiktorzaka i niezwykle emocjonujące starcie Kamila Młodzińskiego z Lukasem Dekysem. Gala bokserska to pierwsze takie wydarzenie we wnętrzach hali spacerowej Uzdrowiska Świeradów.

- Gala bokserska Mateusza Borka to pierwszy bokserski event sportowy, który zawitał do naszego uzdrowiska. Stawiamy na coś całkowicie nowego, czyli imprezy, które trafiają do młodszej grupy odbiorców. W ten sposób chcemy pokazać, że nasze uzdrowiska to nie tylko lecznictwo i rehabilitacja, ale również niezwykle popularne centra, w których organizowane są wydarzenia sportowe rangi ogólnopolskiej – mówi Beata Pożoga, dyrektor sprzedaży i marketingu Uzdrowiska Świeradów.

Zabytkowa hala spacerowa w Domu Zdrojowym to niezaprzeczalna wizytówka Świeradowa-Zdroju. XIX-wieczna hala liczy 80 metrów długości i od lat jest miejscem organizacji koncertów, imprez, spektakli teatralnych, w których udział może brać jednocześnie ponad 500 osób.

Transmisję gali MB Boxing Night 14: Night of violence będzie można oglądać 22 października od 20:00 na antenie TVP Sport.

← Wróć do Bloga