Aktualności

Wczasy świąteczne w uzdrowiskach PGU

Wczasy świąteczne w uzdrowiskach PGU

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok to czas, w którym warto zaplanować wypoczynek połączony z propozycjami spa, zabiegami uzdrowiskowymi i szaloną noworoczną imprezą. Z tej okazj uzdrowiska PGU przygotowały wyjątkowe, świąteczno-sylwestrowe oferty pobytowe w Świeradowie, Cieplicach, Dusznikach, Kudowie,  Polanicy, Połczynie -Zdroju oraz w Świnoujściu.

Karkonosze, Góry Izerskie i Ziemia Kłodzka to urokliwe miejsca, w których można zaplanować idealny bożonarodzeniowy i noworoczny wypoczynek dla całej rodziny. Bliskość popularnych ośrodków narciarskich i atmosfera pełna zimowej magii sprawia, że w Świeradowie, Cieplicach i Uzdrowiskach Kłodzkich odnajdzie się każdy miłośnik aktywnego wypoczynku, który dodatkowo marzy o chwili relaksu w gabinecie spa lub nowoczesnej strefie z zabiegami uzdrowiskowymi.

Jeżeli ktoś marzy o świętach nad Bałtykiem lub w okolicy malowniczych jezior to swoje oferty przygotowały również nasz eobiekty w Uzdrowisku Połczyn oraz w Śwonoujściu.

Magiczne pakiety świąteczne dla całej rodziny

Tej zimy w uzdrowiskach PGU z pewnością nie zabraknie jedynych w swoim rodzaju świątecznych propozycji. Osoby, które wybiorą dolnośląskie uzdrowiska PGU na miejsce celebrowania bożonarodzeniowego czasu, mogą liczyć na chwile z najbliższymi podczas uroczystej kolacji wigilijnej, tradycyjne polskie menu, wspólne śpiewanie kolęd, a nawet upominki pod choinką. Na entuzjastów wodnego wypoczynku będą czekały uzdrowiskowe strefy Wellness z basenami i zabiegami spa, a na zapalonych turystów - dodatkowa, wyszukana oferta usług rekreacyjnych oraz wycieczek autokarowych polskich i zagranicznych. Bogaty pakiet świąteczny w podgórskich, dolnośląskich miejscowościach, można zarezerwować już od 890 złotych za osobę. W ofercie Polskiej Grupy Uzdrowisk są również 2-tygodniowe, atrakcyjne pakiety świąteczno-noworoczne, które pozwalają cieszyć się grudniową, górską aurą jeszcze dłużej!

Wszystkie oferty świąteczno-noworoczne dolnośląskich uzdrowisk PGU dostępne są na stronie https://uzdrowiska-pgu.pl/swieta-i-sylwester. Rezerwacji pobytów można dokonywać w poszczególnych obiektach uzdrowiskowych.

← Wróć do Bloga