Aktualności

Urodzinowy rabat - świętujemy rok działalności sklepu Kosmetyki Terra

Urodzinowy rabat - świętujemy rok działalności sklepu Kosmetyki Terra

To już rok działalności sklepu www.kosmetyki-terra.pl! Nie byłoby nas bez Państwa, naszych klientów. Dziękujemy za wszystkie zamówienia i odwiedziny w naszym wirtualnym sklepie, polubienia i udostępnienia w mediach społecznościowych oraz maile i telefony. Mamy nadzieję, że produkty z naszych uzdrowisk sprawiają Państwu radość każdego dnia. W ramach urodzinowego prezentu przekazujemy 12% rabatu na cały asortyment przez najbliższy weekend.

W rok od uruchomienia wspólnej platformy sprzedażowej naszych kosmetycznych marek, świętujemy razem z blisko 2000 naszych stałych klientów, ktorzy przez ten czas zamówili kilka tysięcy produktów sygnowanych marką "Terra".

Dlaczego kosmetyki TERRA ?

  • Bezpieczna pielęgnacja – tylko naturalne składniki
  • Szybka regeneracja – moc minerałów w naszych produktach
  • Uzdrowiskowa wiedza – wieloletnie doświadczenie naszych kosmetologów

Nasze uzdrowiska z najwyższą dbalością oferują dla was najwyższej jakości surowce naturalne, tj. połczyńską borowinę i wody solankowe. Właśnie dlatego w odpowiedzi na potrzeby osób z problemami skórnymi w Uzdrowisku Połczyn stworzyliśmy linię kosmetyków TERRA Zdrój o wielowymiarowym działaniu, które redukują niedoskonałości, odżywiają cerę i poprawiają jej kondycję w starciu z niekorzystnym wpływem środowiska.

Uzdrowisko Świeradów pracujące na naturalnych bogactwach jakimi są radon, borowina i świerk stworzyło linię kosmetyków delikatnych, bezpiecznych i skutecznych, przygotowanych z wielką starannością i dbałością o każdy detal. Terra SPA to bogactwo ekstraktów i składników naturalnego pochodzenia. Unikatowe w skali kraju, oferowane w Uzdrowisku Świeradów kąpiele w wywarze z kory świerkowej, pozyskiwanej z najczystszych lasów Puszczy Boreckiej i parzonej w specjalnych kadziach, stały się podstawą do stworzenia linii w oparciu o ekstrakt z kory świerku.

Uzdrowisko Cieplice, najstarsze uzdrowisko w Polsce słynące z leczniczych wód termalnych już od 1281 roku dba o zdrowie swoich kuracjuszy. Wody termalne wydobywane z głębokości 2 km o temperaturze 90 stopni Celsjusza znakomicie sprawdza się w leczeniu wielu schorzeń, co zainspirowało nas do stworzenie linii kosmetyków Aqua Thermal Terra. Nasze kosmetyki zostały opracowane na bazie surowców naturalnych:

  • leczniczej wody termalnej
  • ekstraktów z jarzębiny, kwiatów wrzosu oraz sosny.

Kosmetyki terra zamówisz z rabatem na stronie www.kosmetyki-terra.pl

Promocja jest aktywna do poniedziałku.

Przy zamówieniu za min kwotę 150 zł - darmowa wysyłka.

← Wróć do Bloga