Duszniki
Kudowa
Cieplice
Świeradów-Czerniawa
Polanica
Połczyn
Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Prezent świąteczny last minute

Święta Bożego Narodzenia już za chwile, czasu na zakupy świąteczne i poszukiwanie prezentów pozostało coraz mniej. Dla tych, którzy nie lubią kolejek i ścisku w galeriach handlowych albo jeszcze nie wymyślili co podarować swoim bliskim mamy specjalne propozycje, które na pewno dotrą na czas i zachwycą nawet najbardziej wygórowane gusta:

Zimowe ferie w najpiękniejszych zakątkach Polski: narty, sanki, snowboard w Zieleńcu, połączone z noclegiem w Dusznikach, Polanicy lub Kudowie. W ciągu dnia aktywność na ośnieżonych stokach, a wieczorem relaks w rodzinnym gronie na basenie lub w centrum rekreacyjnym. A może długie spacery nad polskim morzem? Dla tych, którzy poszukują wyciszenia i relaksu proponujemy pobyt połączony z zabiegami leczniczymi w naszym ośrodku w Świnoujściu.

Dwu, trzy-dniowy wypad to świetny sposób na chwilową ucieczkę od domowych obowiązków i wyzwań. Malowniczo położone obiekty z wygodną bazą zabiegową i wspaniała kadra zadbają aby te dwa dni pozwoliły nabrać energii i zregenerować siły.
Prezent dla Babci i Dziadka też możebyć niesztampowy, jeżeli jedyne co przychodzi do glowy to szalik albo kosmetyki to podpowiadamy, że pobyt w sanatorium to śweitny i zdrowy pomysł:

Ostatni pomysł to Voucher, który można wykorzystać na zakup kosmetyków, zabiegów lub pobytów w naszych uzdrowiskach: https://uzdrowiska-pgu.pl/vouchery-na-pobyty-i-uslugi

Nasze prezenty polecają się na święta!