Duszniki
Kudowa
Cieplice
Świeradów-Czerniawa
Polanica
Połczyn
Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Kadra

Kadrę każdego z naszych uzdrowisk tworzą wysokiej rangi specjaliści, którzy poprzez swoje kwalifikacje zainicjowali spójną platformę wymiany wiedzy w ramach Polskiej Grupy Uzdrowisk. Tym samym nasi klienci mają pewność, że świadczone usługi, a zwłaszcza wykonywane zabiegi lecznicze, zajęcia z obszaru rehabilitacji, odnowy biologicznej, ruchowe, jak również rytuały typu SPA & wellness, oferowane są w tym samym standardzie we wszystkich naszych lokalizacjach. Dzięki temu zapewniamy usługi lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacyjnego na najwyższym, europejskim poziomie.

Nasz potencjał tkwi nie tylko w tradycji lecznictwa uzdrowiskowego, rozpoznawalnych kurortach oraz cieszących się popularnością i zaufaniem profilach leczniczych, ale także w doświadczonym zespole, zbudowanym przez najwyższej klasy specjalistów, którzy poprzez ciągłe doskonalenie umiejętności zawodowych są zdolni do spełnienia wymagań obecnych trendów, identyfikowanych przez społeczeństwo globalne.

Naszym pracownikom zależy na zadowoleniu każdego klienta. Tym samym indywidualne podejście personelu, w efekcie przekłada się na wysoką satysfakcję klienta, co tylko podnosi długotrwały rezultat leczniczy. Dlatego też, nie jest tajemnicą, że oferowane przez nas dobroczynne właściwości lecznicze są w stanie utrzymywać organizm w dobrej kondycji przez długi czas.
 

Naszym mottem jest: Polska Grupa Uzdrowisk. Źródła Twojej energii.

 

lek. med. Jerzy Huber

Szpital Uzdrowiskowy Wielka Pieniawa w Polanicy-Zdroju


Lekarz, specjalista chorób wewnętrznych. Posiada 40- letni staż pracy w zawodzie. Ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu. Uczestnik licznych kursów medycznych w zakresie kardiologii, balneologii i medycyny fizykalnej. W latach 1990-1996 był także dyrektorem Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bielawie, zyskując tam cenne doświadczenie w zarządzaniu lecznictwem. Od 1997 roku pracuje w Szpitalu Uzdrowiskowym „Wielka Pieniawa” w Polanicy-Zdroju. Na co dzień interesuje się sportem, głównie pływaniem i narciarstwem. Jego pasją są szachy. Chętnie poświęca się literaturze popularno-naukowej i z zakresu poszukiwań światopoglądowych. Ceniony zarówno przez pacjentów, jaki i współpracowników.lek. med. Anna Rybeczka – Gacek
Ordynator Szpitala Uzdrowiskowego Wielka Pieniawa
Specjalista balneologii i medycyny fizykalnej, specjalista chorób zakaźnych.

Od wielu lat pracę zawodową, która jest jednocześnie jej pasją, wiąże z lecznictwem uzdrowiskowym. Z satysfakcją obserwuje korzyści terapeutyczne w zakresie leczenia dokuczliwych chorób przewodu pokarmowego, dysfunkcji układu krążenia i narządu ruchu. Efektywność leczenia uzdrowiskowego jest dla niej potwierdzeniem właściwego wyboru specjalizacji medycznej. Będąc matką trzech wspaniałych córek stara się umiejętnie godzić czas i energię. Przeciążenie pracą i stresy odreagowuje podróżując. Podróże pozwalają jej odkryć niestałość i zależność od miejsc, pór dnia ,klimatu, poszerzają widzenie świata i człowieka, uczą pokory. Odprężenie związane z aktywnym wypoczynkiem umożliwia lepsze wykorzystanie umiejętności medycznych, dostarcza energii niezbędnej do codziennego kontaktu z chorym.