Duszniki
Kudowa
Cieplice
Świeradów-Czerniawa
Polanica
Połczyn
Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Dom Wczasów Dziecięcych Jagusia

Dom Wczasów Dziecięcych JAGUSIA, należący do Uzdrowisk Kłodzkich SA (Grupa PGU), jest szczególnym miejscem na mapie Kudowy-Zdroju, które dedykujemy naszym najmłodszym gościom. To właśnie tutaj specjalizujemy się w organizacji zdrowego wypoczynku dla małych dzieci oraz młodzieży szkolnej. Nasze starannie przygotowane propozycje pobytowe obejmują to przede wszystkim dobroczynne kuracje uzdrowiskowe, ale również szeroki wachlarz aktywności ruchowych, warsztatów tematycznych czy autorskich programów dydaktycznych, które realizujemy w prawdziwie rodzinnej atmosferze.

W Domu Wczasów Dziecięcych JAGUSIA organizujemy zielone szkoły, białe szkoły oraz obozy i kolonie dla dzieci, podczas których naszym podopiecznym zapewniamy wygodne warunki pobytowe i starannie skomponowane, zdrowe menu. Doskonała baza rekreacyjna Domu Wczasów Dziecięcych JAGUSIA, z salą do ćwiczeń, basenem, pracowniami multimedialnymi, biblioteką czy mini parkiem z placem zabaw, sprawia, że planowane tu obozy i kolonie dla dzieci, zielone szkoły i białe szkoły, stają się przeżyciem jedynym w swoim rodzaju.

Dom Wczasów Dziecięcych JAGUSIA to także miejsce dla uczniów szkół podstawowych i średnich, którzy na co dzień mierzą się z problemami nadwagi i otyłości, chorobami narządów ruchu, układu trawienia oraz schorzeniami oddechowymi, reumatologicznymi czy endokrynologicznymi. Dlatego w Domu Wczasów Dziecięcych JAGUSIA proponujemy naszym najmłodszym gościom pobyty prozdrowotne wraz z rodzicami lub opiekunami. Starsza młodzież szkolna może z kolei korzystać tu dobrze wyposażonego zaplecza dydaktycznego, które umożliwia kontynowanie nauki w trakcie trwania roku szkolnego. 

Oferta:

Kontakt

DWD Jagusia
57-350 Kudowa – Zdrój, ul. Słoneczna 17

Dział sprzedaży
Telefon: 74 86 80 279
Mail: sprzedaż@dwd-jagusia.pl

DWD Jagusia
Telefon 74 86 61 733 wew. 305 lub 303
Email: dwd@dwd-jagusia.pl