Aktualności

TERRA Aqua Thermal: Nowa marka kosmetyków z Uzdrowiska Cieplice

TERRA Aqua Thermal: Nowa marka kosmetyków z Uzdrowiska Cieplice

Uzdrowisko Cieplice słynie z leczniczych wód termalnych i to właśnie wody termalne z Cieplic stały się bazą kosmetyków Aqua Thermal TERRA.

Kosmetyki Aqua Thermal TERRA

Uzdrowisko Cieplice jest najstarszym uzdrowiskiem w Polsce, a sławę przynoszą mu lecznicze wody termalne, wydobywane z głębokości ponad 2000 metrów. Ten naturalny składnik, znany już w XIII wieku, stał się inspiracją do stworzenia całkiem nowej linii kosmetyków Aqua Thermal TERRA, które oferowane są we wszystkich uzdrowiskach PGU.

Nowa seria preparatów to ukojenie dla skóry suchej, wrażliwej, zmęczonej i podrażnionej. Bezpieczne, delikatne formuły to starannie dobrane kompozycje, które wykazują działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. W kosmetykach, poza leczniczymi wodami termalnymi, zamknięto także dobroczynne ekstrakty z jarzębiny, sosny oraz kwiatów wrzosu, które sprawiają, że skóra staje się wyciszona, zdrowa i promienna. Seria składa się z następujących produktów:

  • Szampon do włosów z wodą termalną z Uzdrowiska Cieplice
  • Płyn do demakijażu z wodą termalną z Uzdrowiska Cieplice
  • Krem do twarzy z wodą termalną z Uzdrowiska Cieplice
  • Mydło z wodą termalną z Uzdrowiska Cieplice
  • Balsam do ciała z wodą termalną z Uzdrowiska Cieplice

Gdzie kupić kosmetyki Aqua Thermal TERRA?

Preparaty z wodą termalną z Uzdrowiska Cieplice można kupić w stacjonarnie w recepcjach i sklepikach uzdrowiskowych Polskiej Grupy Uzdrowisk.

Aqua Thermal TERRA to już trzecia linia uzdrowiskowych kosmetyków – obok TERRA Zdrój z Uzdrowiska Połczyn i TERRA Spa z Uzdrowiska Świeradów. Produkty pielęgnacyjne z Połczyna zawierają organiczną borowinę oraz pozyskiwane tam solanki, które idealnie pielęgnują skórę wrażliwą, pozbawioną blasku. Z kolei seria TERRA Spa to propozycje do wykorzystania w domowej odnowie biologicznej, które zawierają odżywczy torf borowinowy oraz inhalujące ekstrakty z kory świerku.

Odkryj piękno ukryte w naturze. Już niedługo kosmetyki dostępne na kosmetyki-terra.pl!

← Wróć do Bloga