Aktualności

PGU z wizytą na Wilanowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

PGU z wizytą na Wilanowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Przedstawiciele Polskiej Grupy Uzdrowisk spotkali się w marcu z słuchaczami Wilanowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Rozmawiano o polskich kurortach uzdrowiskowych, lecznictwie na bazie składników naturalnych oraz możliwościach wypoczynku, jakie oferują najpopularniejsze kurorty w Polsce.

17 marca, na zaproszenie Roberta Woźniaka, dyrektora Centrum Kultury Wilanów, PGU zorganizowało spotkanie z członkami wilanowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Spotkanie było doskonałą okazją do przedstawienia historii lecznictwa uzdrowiskowego w Polsce, w tym uzdrowisk należących do Grupy PGU.

- Naszych słuchaczy zabraliśmy w podróż po kurortach lokalizowanych w Świeradowie, Cieplicach, Połczynie i Ziemi Kłodzkiej. Dla naszej spółki był to kolejny dobry moment do poznania dotychczasowych doświadczeń i potrzeb naszych potencjalnych klientów w zakresie turystyki uzdrowiskowej – mówi Piotr Grudziński, dyrektor marketingu i PR w Grupie PGU, prowadzący spotkanie.

Po spotkaniu Członkowie UTW mogli porozmawiać indywidualnie z przedstawicielami PGU o ofercie i wielu możliwościach, jakie oferuje grupa w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego.

- Z myślą o słuchaczach przekazaliśmy również wodę prosto z uzdrowiska, którą ufundowała marka Staropolanka, wywodząca się z Gór Stołowych. Dziękujemy za liczne przybycie i liczymy na rozpoczęcie owocnej współpracy – dodaje Piotr Grudziński.Wilanowski Uniwersytet Trzeciego Wieku działa w ramach Centrum Kultury Wilanów w Warszawie, a swoją ofertę kieruje do osób, które ukończyły 55 lat. Ten projekt edukacyjno-kulturalny ma na celu rozwijanie zainteresowań słuchaczy oraz czynny udział w życiu społecznym.

← Wróć do Bloga