Aktualności

Kosmetyki TERRA z kampanią reklamową na Dzień Babci i Dziadka

Kosmetyki TERRA z kampanią reklamową na Dzień Babci i Dziadka

Polska Grupa Uzdrowisk rozpoczyna kampanię reklamową dla uzdrowiskowej marki kosmetyków TERRA. Kampania podkreśla wyjątkowe właściwości preparatów z borowiną, solankami i świerkiem, które z okazji Dnia Babci i Dziadka można kupić wraz z opcją darmowej wysyłki.

Kampania wspiera marki TERRA Spa i TERRA Zdrój z Uzdrowiska Świeradów i Uzdrowiska Połczyn. Kosmetyki przygotowywane są na bazie składników naturalnych, tj. połczyńska borowina, solanki i esencja z kory świerku i są przeznaczone do codziennej, bezpiecznej pielęgnacji skóry twarzy, ciała oraz włosów. Działania reklamowe obejmą swoim zasięgiem social media, a także radio. Na potrzeby kampanii PGU przygotowała m.in. nowy spot radiowy, który zachęca do skorzystania z promocji specjalnej z okazji dnia Babci i Dziadka. Będzie on dystrybuowany na antenie Radia Złote Przeboje

- Sukcesywnie budujemy wizerunek marki TERRA jako kosmetyków z polskich uzdrowisk, opartych na składnikach pochodzenia naturalnego. Styczeń to m.in. Dzień Babci i Dziadka, dlatego odbiorców naszych marek zachęcamy do zakupów kosmetyków w naszym sklepie internetowym bez kosztów dostawy.

Styczniowa promocja z okazji Dnia Babci i Dziadka

W dniach 8-20 stycznia 2022, składając zamówienie na https://kosmetyki-terra.pl/, konsumenci nie będą płacić za koszty dostawy. Przesyłki na terenie całej Polski będą dostarczane bezpłatnie w opcji Orlen Paczka.

← Wróć do Bloga