Aktualności

Kosmetyki TERRA Spa i TERRA Zdrój w jednym sklepie internetowym

Kosmetyki TERRA Spa i TERRA Zdrój w jednym sklepie internetowym

Uzdrowiskowe kosmetyki Terra Zdrój i Terra Spa są już sprzedawane w jednym sklepie internetowym. Polska Grupa Uzdrowisk zadecydowała się na stworzeniu wspólnego kanału e-commerce dla dwóch marek, co ma przyczynić się do szybszego rozwoju wszystkich linii produktowych.

Do tej pory kosmetyki z Uzdrowiska Świeradów Terra Spa oraz kosmetyki z Uzdrowisk Połczyn Terra Zdrój sprzedawane były w dwóch różnych sklepach internetowych. Te kanały sprzedaży były obsługiwane bezpośrednio przez uzdrowiska. Obecnie wszystkie marki kosmetyczne Polskiej Grupy Uzdrowisk będzie można kupić na wspólnej stronie www.kosmetyki-terra.pl.

- Zdecydowaliśmy się na ten krok ze względu na naszych klientów. Wspólny kanał sprzedaży dla obu marek Terra Spa i Terra Zdrój będzie dla nich wygodniejszy, myślimy, że  znacznie przyspieszy również ich obsługę. Trzeba wspomnieć, że stale poszerzamy portfolio naszych kosmetyków uzdrowiskowych, które tworzone są na bazie naturalnych składników z naszych uzdrowisk i innych, ekologicznie czystych terenów Polski.

Skarby natury zawarte w naszych kosmetykach  to połczyńska borowina, solanki oraz esencja z kory świerkowej, które używane są podczas zabiegów w uzdrowiskach Grupy PGU. Od teraz dzięki jednemu kanałowi sprzedaży będą dużo łatwiej dostępne dla każdego klienta. – mówi Iwona Solecka, prezes zarządu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

W nowym sklepie internetowym będzie można znaleźć dobrze znane linie pielęgnacyjne Terra Spa i Terra Zdrój, które są preparatami o działaniu kojącym i ochronnym ,oraz  preparaty  do odnowy biologicznej, które można wykorzystać  w celu np. kontynuacji leczenia uzdrowiskowego czy ogólnej poprawy zdrowia i samopoczucia.

- Nowy, wspólny sklep internetowy z naszymi kosmetykami uzdrowiskowymi to bodziec dla rozwoju marki Terra. Nasze preparaty są już rozpoznawalne na rynku, a przy okazji wspólnego sklepu postawimy również na obszerną bazę wiedzy o składnikach naturalnych, wydobywanych w naszych uzdrowiskach, którymi są borowina, solanki i świerk. W tym obszarze chcemy znacząco zwiększyć zainteresowanie sklepem przez użytkowników poprzez szereg działań marketingowych. W ten sposób chcemy zbudować jeszcze większe zaufanie oraz lojalność konsumentów względem naszej marki – mówi Piotr Grudziński, dyrektor marketingu w Polskiej Grupie Uzdrowisk.

Za obsługę logistyczną sklepu z kosmetykami Terra odpowiedzialna jest spółka RUCH SA, która świadczy kompleksowe usługi fullfilment dla rynku e-commerce. Kosmetyki do klientów będą wysyłane miedzy innymi za pośrednictwem ORLEN Paczki, nowej marki szybkich dostaw stworzonej przez PKN ORLEN i RUCH SA.

- W dobie rozwijającej się sprzedaży internetowej, sektor e-commerce stał się dla nas priorytetem. Właśnie dlatego sukcesywnie poszerzamy zakres naszych usług, przygotowując oferty dla podmiotów działających w handlu internetowym. Cieszymy się, że zdobyliśmy zaufanie spółek z grupy kapitałowej KHGM Polska Miedź SA. Jesteśmy przekonani, że współpraca ta będzie satysfakcjonująca dla obu stron – mówi Robert Giersz, dyrektor biura usług kurierskich RUCH SA.

Sklep internetowy www.kosmetyki-terra.pl oferuje blisko 60 rożnych produktów kosmetycznych  Terra. Składniki naturalne w nich zawarte, wydobywane są w uzdrowiskowych zakładach górniczych, należących do spółek Polskiej Grupy Uzdrowisk.

← Wróć do Bloga