Aktualności

Staropolanka oficjalną wodą reprezentacji Polski w piłce nożnej

Staropolanka oficjalną wodą reprezentacji Polski w piłce nożnej

Woda Staropolanka z Uzdrowisk Kłodzkich, należących do grupy KGHM, została oficjalną wodą reprezentacji Polski w piłce nożnej. Umowa sponsorska podpisana z Polskim Związkiem Piłki Nożnej obejmie także wsparcie reprezentacji U-21 i szereg innych inicjatyw PZPN.

– Piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową w Polsce. Zarówno woda, jak i sport, kojarzą się ze zdrowiem i świetną kondycją. Wierzę, że działania marketingowe, oparte na sponsoringu piłkarskiej reprezentacji Polski, przyniosą Staropolance i Uzdrowiskom Kłodzkim ogromne korzyści. Jestem przekonany, że nasza woda przypadnie do gustu nie tylko piłkarzom, ale i wszystkim kibicom piłki nożnej – podkreśla Łukasz Surażyński, prezes spółki Uzdrowiska Kłodzkie SA, która jest producentem wody Staropolanka.

W ramach nowego partnerstwa Staropolanka, od meczu towarzyskiego z reprezentacją Niemiec, rozegranego 16 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie, posługuje się tytułem „Oficjalnej Wody Reprezentacji Polski”. Marka chce w ten sposób podkreślić swój sportowy charakter i być obecna wizerunkowo wśród swoich klientów, dla których liczy się aktywność sportowa i zdrowe odżywianie.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania tej umowy. Cieszymy się, że polskie firmy dostrzegają wartość marketingową, jaką wnosi sponsoring reprezentacji Polski. Staropolanka zapewni dostawy wody dla naszych drużyn narodowych. Jesteśmy przekonani, że ta umowa zapewni same korzyści dla obu stron. Witamy w piłkarskiej rodzinie! – powiedział Łukasz Wachowski, sekretarz generalny PZPN.

– Szerokie portfolio wód Staropolanki pozwala dostarczać najlepsze wody mineralne i odpowiadać na potrzeby żywieniowe wszystkich osób uprawiających sport, nie tylko amatorów, ale i zawodowców. Dlatego wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej planujemy szereg projektów popularyzujących zdrowy tryb życia – dodaje Łukasz Czech, wiceprezes Uzdrowisk Kłodzkich, producenta Staropolanki.

Woda ze specjalnym reprezentacyjnym brandingiem będzie dostępna w całej Polsce w sieciach handlowych i stałych punktach sprzedaży. Staropolanka będzie towarzyszyć piłkarzom i piłkarkom reprezentacji, którymi zarządza PZPN. Umowa sponsorska pomiędzy spółką Uzdrowiska Kłodzkie SA a Polskim Związkiem Piłki Nożnej została podpisana na ponad rok z możliwością przedłużenia.

Staropolanka to polska marka wód mineralnych i źródlanych, produkowanych w Polanicy-Zdroju
i Jeleniowie k. Kudowy-Zdroju, której właścicielem są Uzdrowiska Kłodzkie, będące częścią Polskiej Grupy Uzdrowisk – lidera branży uzdrowiskowej w Polsce. Źródła Staropolanki są cennym darem Ziemi Kłodzkiej, który wydobywany jest w sercu polanickiego kurortu od 1905 roku.

← Wróć do Bloga