Aktualności

Sanatorium Miłości w Uzdrowiskach Kłodzkich

Sanatorium Miłości w Uzdrowiskach Kłodzkich

Telewizja Polska SA zrealizowała trzeci sezon popularnego programu pt. „Sanatorium Miłości” we współpracy z Uzdrowiskami Kłodzkimi w przepięknej Polanicy-Zdroju.

W III edycji uczestnicy programu zamieszkali w obiekcie Wielka Pieniawa w sercu Parku Zdrojowego, a areną dla ich przygód oraz rehabilitacji zdrowotnej, stały się m.in. obiekty bazy uzdrowiskowej i zakładu przyrodoleczniczego. W ramach współpracy TVP zrealizowała nagrania do 10 odcinków programu, których publikacja potrwa do marca br. Emisja pierwszego odcinka już za nami, według badań oglądalności program zgromadził cztery miliony widzów przed telewizorami. Prowadząca Marta Manowska przywitała dwunastkę uczestników w Polanicy-Zdroju, by mogli nawiązać pierwsze znajomości i relacje. Sądząc po komentarzach w sieci - program odebrany został bardzo pozytywnie przez telewidzów w całej Polsce, a także przez mieszkańców Polanicy-Zdroju i regionu Ziemi Kłodzkiej, dla którego jest niewątpliwą promocją.

Uzdrowiska Kłodzkie są partnerem tej edycji programu i choć aktualnie nie prowadzą działalności uzdrowiskowej w ramach kontraktów z NFZ, ze względu na istotne ograniczenia związane z pandemią, to przygotowują specjalną ofertę pobytów leczniczych w Wielkiej Pieniawie, a także w innych sanatoriach w Polanicy-, Dusznikach- i Kudowie-Zdroju.

Szczegóły dotyczące pobytów w Wielkiej Pieniawie będą prezentowane w miarę znoszenia obostrzeń w zakresie pobytów uzdrowiskowych. Na dziś zgodnie z właściwym rozporządzeniem Kuracjusze mogą korzystać z bazy uzdrowiskowej w szczególnych przypadkach i dla nich aktualnie przygotowany jest pakiet rehabilitacji po przebyciu COVID-19.

Wszystkie bieżące informacje na temat możliwości pobytu znajdują się na stronie www.uzdrowiska-klodzkie.pl , a szczegóły dotyczące realizacji i emisji programu na profilach społecznościowych Uzdrowisk w portalach Facebook i Instagram do których śledzenia zapraszamy.

Kolejne odcinki programu do obejrzenia w każdą niedzielę w TVP1 o 21.15, oraz na www.vod.tvp.pl . Zapraszamy!

← Wróć do Bloga