Duszniki
Kudowa
Cieplice
Świeradów-Czerniawa
Polanica
Połczyn
Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Hydromasaże

Hydromasaż podwodny - całkowity

Zabieg wykonywany jest w wannie z naturalnym surowcem leczniczym, przez fizjoterapeutę przy użyciu strumienia wody pod ciśnieniem w atmosferze 1-4 atmosfery. Zabieg wykonywany jest na całym ciele pacjenta.

Efekt terapeutyczny:

Zabieg powoduje rozluźnienie tkanek, zmniejszenie napięcia nerwowego, poprawę ukrwienia oraz złagodzenie bólu. Ma znaczący wpływ na poprawę samopoczucia, krążenia obwodowego i przemianę materii.

Zabieg wykonywany jest w Uzdrowisku:

 

Hydromasaż podwodny - segmentalny w leczniczej wodzie termalnej

Zabieg wykonywany jest w wannie z leczniczą wodą termalną, przez fizjoterapeutę przy użyciu strumienia wody pod ciśnieniem w atmosferze 1-4 atmosfery. Zabieg wykonywany jest na całym ciele pacjenta.

Efekt terapeutyczny:

Zabieg powoduje pobudzenie krążenia, rozluźnienie mięśni, złagodzenie dolegliwości bólowych, zwiększenie przemiany materii i zmniejszenie napięcia nerwowego.

Zabieg wykonywany jest w Uzdrowisku:

 

Hydromasaż wielostrumieniowy w leczniczej wodzie termalnej

Zabieg wykonywany jest w wannie w leczniczej wodzie termalnej przy użyciu sprężonego powietrza wydostającego się z dysz na ścianach wanny.

Efekt terapeutyczny:

Temperatura, ciśnienie i mechaniczne uderzenia rozdrobnionymi kropelkami wody powoduje przyspieszenie przemiany materii. Działa rozluźniająco, uspokajająco i relaksująco. Pobudza krążenie krwi.

Zabieg wykonywany jest w Uzdrowisku: