Aktualności

Kosmetyki terra: Nowości kosmetyczne z uzdrowisk PGU

Kosmetyki terra: Nowości kosmetyczne z uzdrowisk PGU

Miło nam poinformować o kolejnych produktach z naszych uzdrowisk bazujących na uzdrowiskowych surowcach naturalnych.

Uzdrowisko Połczyn-Zdrój, kurort z ponad 300-letnią tradycją, to serce Pojezierza Drawskiego, w którym pozyskiwane są najwyższej jakości surowce naturalne, tj. połczyńska borowina i wody solankowe.
Pierwsze nowości marki Terra Zdrój jakie mamy przyjemność ogłosić to:

  • Serum do twarzy Terra Zdrój
  • Żel pod prysznic z solanką Terra Zdrój
  • ŻEL DO MYCIA CIAŁA Men

Uzdrowisko Cieplice, najstarsze uzdrowisko w Polsce słynie z leczniczych wód termalnych. Ten podziemny skarb Cieplic jest stosowany w lecznictwie już od 1281 roku. Wody termalne wydobywane są z głębokości 2 km, ich temperatura dochodzi do 90 stopni Celsjusza i znakomicie sprawdzają się w leczeniu wielu schorzeń.

Dobroczynne działanie cieplickich wód stało się inspiracją do stworzenia linii kosmetyków Aqua Thermal Terra. Kosmetyki Aqua Thermal Terra zawierają wszystko, co potrzebne do codziennej, delikatnej i bezpiecznej pielęgnacji twarzy i ciała. Poza wodami termalnymi w kosmetykach znajdziemy ekstrakty z sosny, kwiatów wrzosu i jarzębiny, dzięki którym skóra staje się wyciszona, promienna i zdrowa.

Nowości od Aqua Thermal Terra:

  • MYDŁO DO MASAŻU z wodą termalną z Uzdrowiska Cieplice
  • PEELING CUKROWY DO CIAŁA z wodą termalną z Uzdrowiska Cieplice
  • Sól do kąpieli zawierająca wodę termalną

Wszystkie nowości znajdą Państwo w naszym sklepiku uzdrowiskowym pod adresem: https://kosmetyki-terra.pl/kategoria/nowosc/

W tym momencie nasza rodzina Terra liczy już 97 produktów i to nie koniec. Już niebawem do listy nowości dopiszemy kolejne produkty!

← Wróć do Bloga