Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Uzdrowisko Świeradów z własną linią kosmetyków Terra SPA

Kosmetyki nowej linii pielęgnacyjnej Terra SPA można już zakupić w Uzdrowisku Świeradów-Czerniawa. Kosmetyki, przygotowane na bazie naturalnych ekstraktów z borowiny i kory świerku, już w październiku będą dostępne we wszystkich obiektach Polskiej Grupy Uzdrowisk i INTERFERIE. W linii produktów Terra SPA wykorzystuje się dokładnie te same składniki naturalne, które stosowane są podczas zabiegów i kąpieli leczniczych w Uzdrowisku Świeradów Czerniawa – korę świerku i borowinę. Nowa kosmetyczna gama to m.in. kąpiel z 80% ekstraktu z kory świerku, świerkowe i borowinowe musy pod prysznic, masła i peelingi do ciała oraz kremy do twarzy, rąk i stóp, mydła. W tej chwili preparaty można już zakupić w obiektach uzdrowiska w Świeradowie-Zdroju.

Doskonałe składniki naturalne

Linia Terra SPA zawiera przede wszystkim kojące ekstrakty z aromatycznej kory świerkowej, które pozyskiwana jest z czystych lasów Puszczy Boreckiej i starannie wyselekcjonowanych drzew. Drugim cennym składnikiem kosmetyków jest najwyższej jakości borowina, która ułatwia pielęgnację skóry, zachowując jej zdrowy, promienny wygląd.

Dlaczego warto wybrać kosmetyki Terra SPA?

Uzdrowisko Świeradów to ponad 200 letnia tradycja w leczeniu uzdrowiskowym opartym na naturalnych bogactwach jakimi są radon, borowina i świerk, które stały się inspiracją by stworzyć linię kosmetyków delikatnych, bezpiecznych i skutecznych - przygotowanych z wielką starannością i dbałością o każdy detal. W produktach Terra SPA  znajdziecie Państwo bogactwo ekstraktów i składników naturalnego pochodzenia. Kosmetyki Terra SPA  pozbawione są mocnych i agresywnych  składników konserwujących, myjących, pianotwórczych, które mogą wywoływać podrażnienia, przesuszenia oraz alergie skóry. Kosmetyki  Terra SPA nie są testowane na zwierzętach.

Regularna pielęgnacja ciała przy użyciu kosmetyków z linii Terra SPA zapewnia efekt zdrowej, pięknie wyglądającej i gładkiej skóry.

Produkty lini Terra - SPA, których formuły nasycone są ekstraktami roślinnymi,  stosowane są ciemne opakowania aby chronić je przed promieniami UV.

Gdzie kupić kosmetyki Terra SPA?

Od września linia Terra SPA jest już dostępna w Domu Zdrojowym w Świeradowie-Zdroju oraz w obiekcie Sanus,  zlokalizowanym przy ulicy Prusa 4.

Już w październiku Polska Grupa Uzdrowisk planuje uruchomienie sklepu internetowego z własnymi kosmetykami, gdzie będzie można zakupić wszystkie produkty linii Terra SPA, w której głównym składnikiem jest ekstrakt z kory świerku i borowiny, oraz linii Terra Zdrój, których głównym składnikiem są połczyńskie solanki i borowiny.