Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Targi Seniora 2019 w Expo Kraków

Po raz kolejny Polska Grupa Uzdrowisk oraz zrzeszone w niej uzdrowiska wezmą udział w Targach Seniora 2019 w Krakowie. Tegoroczna, 3 już edycja targów odbędzie się 27 do 28 września pod hasłem „Dodajemy energii”.

Targi Seniora to cykliczne wydarzenie, którego celem jest promocja najnowszych usług i produktów dla osób dojrzałych. To także doskonała okazja do skorzystania z kompleksowych i bezpłatnych badań medycznych (słuchu, wzroku, krwi, USG, itp.) oraz konsultacji z lekarzami z różnych specjalizacji w zakresie prawidłowego odżywiania, rehabilitacji czy lecznictwa uzdrowiskowego.

Dodatkowymi atrakcjami tegorocznej edycji będą spotkania z ciekawymi ludźmi m.in. Halina Kunicka, Katarzyna Gartner, Anna Dymna, o. Leon Knabit, ks. Adam Boniecki, Elżbieta i Andrzej Lisowscy, pokazy, prelekcje i warsztaty oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Imprezę uświetni występ Tadeusza Woźniaka, wybitnego muzyka i kompozytor, który wylansował wielkie przeboje takie jak  „Smak i zapach pomarańczy” czy „Zegarmistrz światła”.

Przedstawicie Polskiej Grupy Uzdrowisk zaprezentują ofertę uzdrowisk, zabiegi oraz pakiety dedykowane osobom powyżej 60 roku życia. Dodatkowo w trakcie targów zaprezentowane zostaną również atrakcje regionów, w których położone są uzdrowiska należące do PGU, zaś odwiedzający stoisko będą mogli skosztować wspaniałego smaku wody mineralnej z Polanicy-Zdroju – Staropolanki i Wielkiej Pieniawy oraz przetestować kosmetyki z naszych uzdrowisk.

Do zobaczenia 27 i 28 września 2019 roku!