Duszniki
Kudowa
Cieplice
Świeradów-Czerniawa
Polanica
Połczyn
Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Sylwester 2019/2020 z Polską Grupą Uzdrowisk!

Uzdrowiska PGU to nie tylko doskonałe lecznictwo. W najpiękniejszych polskich kurortach możesz już zarezerwować swój wymarzony bal sylwestrowy! Sprawdź nasze oferty w Dusznikach, Kudowie, Polanicy, Świeradowie i Cieplicach-Zdroju i powitaj hucznie Nowy Rok 2020!

Uzdrowiska Polskiej Grupy Uzdrowisk przygotowały wiele noworocznych niespodzianek. Jeśli masz ochotę na spędzenie sylwestra 2019/2020 u stóp najpiękniejszych polskich gór pokrytych zimową szatą, nie ma lepszych miejsc niż Uzdrowiska Kłodzkie, Uzdrowisko Świeradów oraz Uzdrowisko Cieplice. Sprawdź już teraz, jakie sylwestrowe atrakcje czekają na Ciebie, Twoja połówkę, rodzinę i przyjaciół!

Sylwester w Dusznikach: W rytmie disco

Uzdrowisko Duszniki zorganizuje w tym roku prawdziwe sylwestrowe disco party w obiekcie Jan Kazimierz. Stroje nawiązujące do szalonego dyskotekowego stylu będą obowiązkowe, a na gości czekać będzie doskonała muzyka rozrywkowa na żywo oraz atrakcyjne nagrody konkursowe, m.in. górskie pobyty wypoczynkowe w Dusznikach-Zdroju. Dla rodzin z dziećmi została przygotowana specjalna oferta Kinderbalu z animacjami dla najmłodszych.

Sylwester w Kudowie: Wielki Gatsby zaprasza

Uzdrowisko Kudowa z kolei zaprosi na prawdziwy bal u Wielkiego Gatsby’ego. Goście obiektu Polonia mogą spodziewać się tu niezwykłej, stylowej scenografii, która – jak wehikuł czasu – przeniesie wszystkich w szalone lata 20. XX wieku. Nie zabraknie wykwintnego menu, atrakcji z najwyższej półki i oczywiście wyjątkowych, sylwestrowych propozycji dla najmłodszych.

Sylwester w Polnicy: Szalone lata prohibicji

Do Wielkiej Pieniawy w Polanicy-Zdroju zawita niepowtarzalna scenografia Ameryki lat 20-tych i 30-tych XX wieku z obowiązkowymi kostiumami tematycznymi. Na gości, poza doskonałą muzyką, będzie czekało tu kasyno, zabawy z nagrodami, bal dla dzieci i wyśmienity, podgórski nastrój.

Sylwester w Cieplicach: Klimatyczny sylwester w górach

Nowy Rok będzie można powitać również w Uzdrowisku Cieplice. Tutaj zaplanowano dwa niezapomniane bale sylwestrowe w urokliwych wnętrzach obiektów Edward i Długi Dom – a wraz z nimi w pakiecie wyśmienita muzykę na żywo, bogate menu noworoczne, konkursy z nagrodami i klimat historycznych miejsc.  

Sylwester w Świeradowie: Atmosfera alpejskiego kurortu

W Uzdrowisku Świeradów doskonały bal sylwestrowy zostanie zorganizowany tradycyjnie w zabytkowym Domu Zdrojowym ze sławną modrzewiową halą spacerową. Tutejsze fluidy docenią przede wszystkim te osoby, które czekają na powitanie Nowego Roku w szalonej atmosferze górskiej z nutką elegancji.

 

Zarezerwuj swój wymarzony bal w uzdrowiskach PGU już teraz!

Duszniki: 74 86 80 371 | rezerwacje@uzdrowiska-klodzkie.pl

Kudowa: 74 86 80 371 | rezerwacje@uzdrowiska-klodzkie.pl

Polanica: 74 86 80 371 | rezerwacje@uzdrowiska-klodzkie.pl

Cieplice: 75 75 33 143 | 75 75 51 003

Świeradów: 75 78 20 500 | 75 78 20 600