Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Staropolanka, uzdrowiska PGU i hotele INTERFERIE zapraszają na bieg w Polanicy

Marka Staropolanka oraz sieć hoteli Interferie wspierają w sezonie od wiosny do jesieni wydarzenia dla biegaczy. Już 13 maja zapraszamy do Polanicy-Zdrój na III Półmaraton Polanicki i III Dziesiątkę Staropolanki. Zapowiada się prawdziwe święto dla wszystkich, którzy cenią aktywny styl życia.

Na szczególną uwagę zasługuje „Dziesiątka” Staropolanki – to sześć biegów na 10 km, których trasy wytyczono w malowniczych plenerach dolnośląskich kurortów gdzie znajdują się obiekty Polskiej Grupy Uzdrowisk. Tym razem biegacze będą mogli sprawdzić się w plenerach Polanicy-Zdroju.

Marka Staropolanka i sieć hoteli Interferie podjęły współpracę z organizatorami znanego i cieszącego się popularnością cyklu Super Bieg. Warto zaznaczyć, że trasy wytyczono z myślą o zawodnikach o różnym stopniu przygotowania i potrzebach.

- Idea aktywnego wypoczynku i zdrowy styl życia to świetna okazja do tworzenia społeczności zorientowanej wokół bliskich nam wartości. Zarówno Staropolanka, jak i hotele Interferie to marki, które oferują odbiorcom pozytywne doznania. Chcemy dbać o zdrowie a regeneracja i rekreacja to nasza specjalność. Dlatego podczas wskazanych imprez zadbamy o nawodnienie wszystkich uczestników dostarczając na miejsce wodę Staropolanka – zapowiada Piotr Grudziński, dyrektor marketingu i sprzedaży Polskiej Grupy Uzdrowisk.
 

Imprezy biegowe goszczą w dolnośląskich uzdrowiskach - ostatnio, 7 kwietnia w Cieplicach-Zdroju, a już 13 maja zapraszamy do Polanicy-Zdrój do udziału w Półmaratonie i Dziesiątce Staropolanki. Dodatkową atrakcją będzie otwarte miasteczko zdrowia przygotowane przez Uzdrowiska Kłodzkie.

- Nasze biegi są dla każdego. Startują u nas amatorzy i początkujący biegacze, ale także zawodnicy już uznani i tacy, którzy mogą się pochwalić dobrymi wynikami. Polecam udział w Dziesiątce Staropolanki, bo to fantastyczna okazja, aby każdy mógł sprawdzić swoje możliwości - mówi Maciej Grabek, organizator cyklu Super Bieg.  Więcej o biegu i zapisach można przeczytać na stronie: http://cykl.superbieg.pl/polanica-zdroj-polmaraton-gorski/

W ramach dodatkowych atrakcji - dla wszystkich, którzy zamiast górskich biegów preferują jazdę rowerem proponujemy start w Bike Maraton (rozgrywany dzień wcześniej - 12 maja, w ramach „Aktywnego Weekendu” w Polanicy-Zdrój). Dla uczestników przygotowano trzy różnej długości trasy oraz wyścigi dla dzieci. Szczegóły na: www.bikemaraton.com oraz www.superbieg.pl.

Staropolanka, PGU i sieć hoteli Interferie na imprezach biegowych w 2018 roku:

13 maja – III Półmaraton Polanicki, III Dziesiątka Staropolanki / Polanica Zdrój

10 czerwca – Interferie RUN, Półmaraton i Dziesiątka Staropolanki/ Świeradów Zdrój

22 lipca – Ultra Sowa – maraton 50 km, III Kalenica Półmaraton, III Bielawska Dwunastka / Bielawa

9 września – II Półmaraton Górski, II Dziesiątka Górska Staropolanki / Wałbrzych

6 października – V 4F Świeradów RUN – 15 km, Dziesiątka Staropolanki / Świeradów Zdrój