Duszniki
Kudowa
Cieplice
Świeradów-Czerniawa
Polanica
Połczyn
Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Spędź magiczne święta i powitaj Nowy Rok w Połczynie-Zdroju!

Spędzając okres świąteczno-noworocznego w uzdrowisku możesz nie tylko wypocząć w rodzinnym gronie, ale również zadbać o swoje zdrowie. W tym sezonie Uzdrowisko Połczyn-Zdrój przygotowało wyjątkowe, zimowe pakiety pobytowe, które są już dostępne na stronie internetowej Polskiej Grupy Uzdrowisk. Sprawdź, jakie zimowe atrakcje czekają na Ciebie na Pojezierzu Drawskim i spędź grudniowy czas tak, jak lubisz!

Połczyn-Zdrój to jedno z najpopularniejszych uzdrowisk, zlokalizowanych nad polskimi jeziorami. Dzięki doskonałej ofercie turystyki medycznej i rekreacyjnej, życie tętni tu przez cały rok. Jeśli marzy Ci się magiczny świąteczno-sylwestrowy wypad, połączony z relaksem spa, ta destynacja jest właśnie dla Ciebie.

Najpiękniejsze Boże Narodzenie i huczny sylwester

W tym roku w Uzdrowisku Połczyn podczas świąt Bożego Narodzenie nie zabraknie tradycyjnych potraw wigilijnych, wspólnego kolędowania i magicznej atmosfery z choinką w tle. Poza świątecznymi atrakcjami obejmuje on noworoczne ognisko i pakiet zabiegów uzdrowiskowych, które są pomocne w profilaktyce wielu chorób i wzmacniają odporność organizmu, szczególnie w mroźne dni. Dla osób, które planują krótszy wypad noworoczny mamy również coś specjalnego – 4-dniowy sylwestrowy długi weekend z zabiegami, który można poszerzyć o wspaniały bal sylwestrowy w muzyka na żywo w zabytkowym Domu Zdrojowym GRYF!

Co w pakietach PGU?

Każdy pobyt świąteczno-noworoczny w Uzdrowisku Połczyn obejmuje pakiet kuracyjny, dzięki któremu można poznać m.in. dobroczynne właściwości lecznicze połczyńskich solanek i wysokiej jakości borowiny. Ponadto każdy gość może korzystać z wodnej strefy Wellness w Domu Zdrojowym GRYF z basenem i saunarium oraz ze strefy fitness. W Uzdrowisku Połczyn na amatorów wycieczek czeka również dodatkowa oferta propozycji fakultatywnych, dzięki którym można zwiedzić Pojezierze Drawskie i wybrzeże Bałtyku ubrane w zimową, białą szatę.

Wszystkie świąteczno-noworoczne oferty Uzdrowiska Połczyn:

Zapraszamy!