Duszniki
Kudowa
Cieplice
Świeradów-Czerniawa
Polanica
Połczyn
Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Prezent na walentynki? Spędź romantyczne chwile w uzdrowisku

Walentynki to dzień, w którym koniecznie musisz zabrać gdzieś swoją drugą połówkę. Idealnym prezentem, który zagwarantuje doskonały czas każdemu miłośnikowi błogiego relaksu, będzie wymarzony pakiet SPA. Już teraz sprawdź pobyty SPA dostępne w uzdrowiskach Polskiej Grupy Uzdrowisk, które pomogą ci zaaranżować romantyczny nastrój podczas nadchodzącego święta zakochanych.

Pobyt SPA na walentynki w Połczynie-Zdroju

W lutym tego roku, miłośnicy wypoczynku SPA mogą wybrać się na Pojezierze Drawskie. W Uzdrowisku Połczyn czekają na nich m.in. weekendowe pakiety SPA z nutką egzotyki, 6-dniowe pobyty niwelujące stres, regenerujące ciało czy te, pozwalające walczyć ze zbędnymi kilogramami.

Walentynkowy wypoczynek w Polanicy-Zdroju

Uzdrowisko Polanica przygotowało z kolei pobyt Mini SPA Kleopatra, w którym wszyscy spa-maniacy znajdą m.in. relaksujące rytuały z minerałami z Morza Martwego czy szwedzkie masarze na bazie aromatycznych olejków.

Romantyczny pakiet w Świeradowie-Zdroju

Zakochanych, którzy uwielbiają Góry Izerskie i sudeckie tajemnice zapraszamy do skorzystania z aż 8-dniowego pakietu pobudzającego zmysły, który pozwoli odpocząć od obciążającej pracy zawodowej, a przede wszystkim oczyścić organizm z toksyn.

Wszystkie pobyty SPA dostępne są na stronie: uzdrowiska-pgu.pl