Duszniki
Kudowa
Cieplice
Świeradów-Czerniawa
Polanica
Połczyn
Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Prezent dla seniora z uzdrowiska.

Święta coraz bliżej, a ty nie masz pomysłu na prezent dla babci, dziadka lub rodziców? Z pomocą przychodzą vouchery do uzdrowisk PGU oraz kosmetyki na bazie naturalnych składników, które możesz kupić w naszych sklepach online. Już teraz wybierz najlepszy prezent dla seniora prosto z uzdrowiska!

Vouchery na pobyty uzdrowiskowe

We wszystkich uzdrowiskach PGU trwa akcja, w ramach której można zakupić specjalne vouchery do wykorzystania na wszystkie usługi w Uzdrowisku Cieplice, Uzdrowisku Świeradów, Uzdrowisku Połczyn lub Uzdrowiskach Kłodzkich (Duszniki, Kudowa lub Polanica-Zdrój) w dowolnie wybranym terminie. Kupując voucher np. za 500 złotych, otrzymujemy 20-procentowy bonus i zyskujemy aż 600 złotych, które możemy wymienić na pobyt wypoczynkowy, pobyt rehabilitacyjny lub specjalistyczny, zabiegi w bazach uzdrowiskowych czy w gabinetach spa.

Taki prezent dla seniora dostępny jest na kwoty od 50 do 2000 złotych w każdym uzdrowisku Polskiej Grupy Uzdrowisk, w tym w sprzedaży online: https://uzdrowiska-pgu.pl/vouchery-na-pobyty-i-uslugi

Kosmetyki uzdrowiskowe

Idealnym pomysłem na prezent dla seniora z uzdrowiska są również kosmetyki oparte na naturalnych składnikach – borowinie, solankach i korze świerku, które na co dzień wykorzystywane są w bazach zabiegowych PGU. Na zakupy zapraszamy do sklepów marek TERRA-Zdrój (https://terra-zdroj.pl/) oraz TERRA-Spa (https://terra-spa.pl/), które przygotowały atrakcyjne przedświąteczne promocje oraz zestawy prezentowe.

W obu sklepach dostępne są aksamitne kremy do twarzy, balsamy, peelingi, aromatyczne sole do kąpieli i wiele innych preparatów, które wprawiają w świetny nastrój i pozwalają na utrzymanie skóry w idealnej kondycji.