Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny

Polska Grupa Uzdrowisk dołącza do kolejnej ogólnopolskiej akcji „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny”. Już 1 listopada specjalne, jesienne oferty turystyczne operatorów zostaną obniżone o 50% i będą dostępne na stronie polskazobaczwiecej.pl.

„Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” to coroczna akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej, dzięki której każdy Polak może odkrywać najciekawsze zakątki Polski w najkorzystniejszych cenach. We wrześniu na stronie internetowej akcji pojawią się atrakcyjne, rabatowane oferty pobytowe, które będzie można zrealizować tylko w weekend 22-24 listopada.

- Kampania „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” to dla Polskiej Grupy Uzdrowisk cenny projekt, który służy promocji turystyki leczniczej. Dzięki niemu, możemy zaoferować turystom z całego kraju pobyty w popularnych kurortach uzdrowiskowych aż z 50-procentową zniżką. Akcja ta to doskonała okazja do poznania wszystkich zalet wypoczynku poza sezonem, kiedy ruch turystyczny jest zdecydowanie mniejszy, a jesienna aura nadal sprzyja turystyce aktywnej – mówi Piotr Grudziński, dyrektor marketingu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

W akcji wezmą udział wszystkie uzdrowiska należące do Polskiej Grupy Uzdrowisk. W Uzdrowiskach Kłodzkich będzie można skorzystać z pobytu w Willi Mała Pieniawa w Polanicy-Zdroju. Uzdrowisko Cieplice i Uzdrowisko Świeradów przygotują rabatowane oferty specjalne z wybranymi usługami leczniczymi.

W akcję „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” angażujemy się od pierwszej edycji. Naszym celem jest tworzenie najlepszych ofert dla naszych gości, tak, aby chcieli jak najczęściej wypoczywać w Polsce. Zbliżająca się, jesienna edycja to kolejna znakomita możliwość pokazania, że uzdrowiska wchodzące w skład Polskiej Grupy Uzdrowisk to doskonałe bazy wypadowe przyjazne turystom w każdym calu.

Jesienna akcja „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” będzie siódmą tego typu akcją, inicjowaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną.

Aktualne oferty naszych uzdrowisk:

https://uzdrowiska-klodzkie.pl/polska-zobacz-wiecej-22-24-listopada-2019-weekend-za-pol-ceny-wielka-pieniawa-w-polanicy-zdroju-zaprasza-146/n

https://uzdrowiska-klodzkie.pl/polska-zobacz-wiecej-22-24-listopada-2019-weekend-za-pol-ceny-polonia-w-kudowie-zdroju-zaprasza-144/n

https://uzdrowiska-klodzkie.pl/polska-zobacz-wiecej-22-24-listopada-2019-weekend-za-pol-ceny-willa-mala-pieniawa-w-polanicy-zdroju-zaprasza-143/n

https://uzdrowiska-klodzkie.pl/polska-zobacz-wiecej-weekend-za-pol-ceny-142/n

https://uzdrowiska-klodzkie.pl/polska-zobacz-wiecej-22-24-listopada-2019-weekend-za-pol-ceny-zameczek-w-kudowie-zdroju-zaprasza/n