Duszniki
Kudowa
Cieplice
Świeradów-Czerniawa
Polanica
Połczyn
Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny

Polska Grupa Uzdrowisk po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny”. Specjalne, wiosenne oferty turystyczne operatorów zostaną obniżone o 50% i będą dostępne na stronie polskazobaczwiecej.pl.

„Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” to coroczna akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej, dzięki której każdy Polak może odkrywać najciekawsze zakątki Polski w najkorzystniejszych cenach. We wrześniu na stronie internetowej akcji pojawią się atrakcyjne, rabatowane oferty pobytowe, które będzie można zrealizować tylko w weekend 20-22 marca2020 r.

- Kampania „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” to dla Polskiej Grupy Uzdrowisk cenny projekt, który służy promocji turystyki leczniczej. Dzięki niemu, możemy zaoferować turystom z całego kraju pobyty w popularnych kurortach uzdrowiskowych aż z 50-procentową zniżką. Akcja ta to doskonała okazja do poznania wszystkich zalet wypoczynku poza sezonem, kiedy ruch turystyczny jest zdecydowanie mniejszy, a jesienna aura nadal sprzyja turystyce aktywnej – mówi Piotr Grudziński, dyrektor marketingu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

W akcji wezmą udział wszystkie uzdrowiska należące do Polskiej Grupy Uzdrowisk. W Uzdrowiskach Kłodzkich będzie można skorzystać z pobytu w Willi Mała Pieniawa w Polanicy-Zdroju, w Janie Kazimierzu w Dusznikach Zdroju oraz w obiekcie Polonia w Kudowie - Zdroju.

W akcję „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” angażujemy się od pierwszej edycji. Naszym celem jest tworzenie najlepszych ofert dla naszych gości, tak, aby chcieli jak najczęściej wypoczywać w Polsce. Zbliżająca się, jesienna edycja to kolejna znakomita możliwość pokazania, że uzdrowiska wchodzące w skład Polskiej Grupy Uzdrowisk to doskonałe bazy wypadowe przyjazne turystom w każdym calu.

Jesienna akcja „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” będzie siódmą tego typu akcją, inicjowaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną.

Aktualne oferty naszych uzdrowisk:

  • Uzdrowisko Świeradów

https://uzdrowisko-swieradow.pl/polska-zobacz-wiecej

  • Uzdrowiska Kłodzkie

https://uzdrowiska-klodzkie.pl/polska-zobacz-wiecej-weekend-za-pol-ceny-pobyt-w-polonii-166/n

https://uzdrowiska-klodzkie.pl/polska-zobacz-wiecej-weekend-za-pol-ceny-pobyt-w-janie-kazimierzu-165/n

https://uzdrowiska-klodzkie.pl/polska-zobacz-wiecej-weekend-za-pol-ceny-pobyt-w-malej-pieniawie-164/n