Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Podsumowanie Targów Turystycznych Szczecin "Piknik nad Odrą"

Piknik nad Odrą odbywa się co roku w drugi weekend maja na nabrzeżu Odry przy Wałach Chrobrego w Szczecinie.

Piknik nad Odrą jest największym wydarzeniem turystycznym na Pomorzu Zachodnim. Dwudniowa impreza organizowana jest na Wałach Chrobrego – w jednym z najbardziej malowniczych miejsc Szczecina, które stanowi wizytówkę miasta.

Tradycyjnie, w drugi weekend maja, w jednym punkcie spotykają się wielbiciele aktywnego wypoczynku, podróży, dobrych smaków i zdrowego trybu życia. To niezwykłe wydarzenie z każdym rokiem gromadzi coraz więcej gości z różnych zakątków Polski i Europy. Ostatnią edycję Pikniku odwiedziło prawie 100 tysięcy uczestników i ponad 200 wystawców.

I tym razem nie mogło zabraknąć Polskiej Grupy Uzdrowisk (Uzdrowiska Połczyn, Uzdrowisk Kłodzkich, Uzdrowiska Cieplice, Uzdrowiska Świeradów) oraz sieci hoteli i ośrodków Interferie na tym ważnym wydarzeniu.

Główną atrakcją Pikniku są największe na Pomorzu Zachodnim targi turystyczne MARKET TOUR, organizowane nieprzerwanie od 1992 roku.

To wyjątkowe miejsce, gdzie przedstawiciele branży turystycznej z kraju i zagranicy mogą prezentować mieszkańcom Pomorza Zachodniego swoje produkty.

Pośród wystawców znajdziecie: hotele, biura podróży, ośrodki wypoczynkowe i rekreacyjne, sanatoria a także firmy związane ze sportem i turystyką aktywną oraz transportem lotniczym, autobusowym czy promowym.