Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

PGU zaprasza na Targi Seniora w Krakowie

Już 27 września rozpoczynają się Targi Seniora w Krakowie, które potrwają 2 dni! W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków nie zabraknie stoisk grupy PGU, w tym Uzdrowiska Połczyn, Uzdrowiska Świeradów, Uzdrowiska Cieplice oraz Uzdrowisk Kłodzkich.

Krakowskie Targi Seniora to wydarzenie promujące produkty i usługi dla osób dojrzałych. Podczas imprezy prezentowane są najnowsze trendy, które napędzają rynek senioralny w Polsce. Atrakcyjny program eventu koncentruje się wokół koncertów, warsztatów, pokazów i prelekcji dla osób w dojrzałym wieku, dzięki którym mogę one rozwijać swoje pasje i zainteresowania. W tym roku uzdrowiska Polskiej Grupy Uzdrowisk już po raz kolejny zaprezentują swoje oferty łączące rekreację z uzdrowiskowymi terapiami najróżniejszych schorzeń w obiektach w Cieplicach, Świeradowie, Kudowie, Dusznikach, Polanicy i Połczynie-Zdroju.

Na stoisku PGU będzie można poznać marki uzdrowiskowych kosmetyków Terra Zdrój i Terra SPA, które produkowane są w naszych uzdrowiskach na bazie składników naturalnego pochodzenia, tj. borowina, połczyńskie solanki czy kora świerkowa. Gwiazdami tegorocznej edycji targów będą m.in. Tadeusz Woźniak – wokalista i kompozytor czy influencerka Beata Borucka, znana pod pseudonimem Mądra Babcia, która na kanale You-Tube zachęca seniorów do zdrowego stylu życia i rozwijania swoich umiejętności interpersonalnych.

Targi Seniora 2019 będą również wyjątkową okazją do skorzystania z bezpłatnych, kompleksowych badań, m.in. badania wzroku, słuchu czy badań narządu ruchu, a przede wszystkim do wzięcia udziału w atrakcyjnych konkursach z nagrodami.

Zapraszamy na stoisko Polskiej Grupy Uzdrowisk nr 74!

Szczegółowy program wydarzenie dostępny jest na stronie https://www.targiseniora.krakow.pl/pl/.