Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

PGU partnerem strategicznym targów World Travel Show 2018

Polska Grupa Uzdrowisk oraz spółka turystyczna INTERFERIE zaprezentują swoją ofertę podczas III edycji warszawskich Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show 2018 (19-21 października), w Ptak Warsaw Expo. Ta wielka impreza, adresowana do pasjonatów małych i wielkich podróży, to jedno z największych wydarzeń targowych branży turystycznej w Europie.

Na tegorocznych targach podróżniczych WTS, Polska Grupa Uzdrowisk będzie partnerem strategicznym strefy Turystyka Lecznicza. Dla spółki z portfela KGHM będzie to kolejna okazja do zaprezentowania bogatej oferty uzdrowiskowej łączącej leczenie kuracyjne w popularnych zdrojach, rehabilitację oraz usługi SPA & Wellness. Podczas targów nie zabraknie również stoiska Grupy INTERFERIE, która obejmuje hotele dedykowane sportowcom i obiekty o profilu medical spa, zlokalizowane nad Morzem Bałtyckim i w Sudetach.

- Polska Grupa Uzdrowisk to lider w turystyce medycznej i prozdrowotnej w Polsce, jesteśmy odpowiedzialni za kształtowanie trendów w tym sektorze rynku. Wiemy, że gusta i wymagania turystów medycznych zmieniają się, dlatego naszym klientom oferujemy takie pakiety usług, które nie tylko pozwalają na szybki powrót do zdrowa, ale również angażują emocje i stymulują zmysły. Nasza wiedzą i doświadczeniem będziemy dzielić się podczas prelekcji specjalnych dla przedstawicieli branży i wszystkich zainteresowanych – mówi Piotr Grudziński, dyrektor marketingu w Polskiej Grupie Uzdrowisk.

PGU podczas targów zaprezentuje m.in. pakiety lecznicze połączone z aktywnym wypoczynkiem, które adresowane są do seniorów, rodzin czy osób chorujących przewlekle, w tym dzieci. Na targach WTS prezentowane będą pakietowane oferty Uzdrowiska Świeradów-Czerniawa, Uzdrowiska Połczyn, Uzdrowiska Cieplice oraz Uzdrowisk Kłodzkich – jednoczesnego producenta wysokiej jakości wód mineralnych Staropolanka i Wielka Pieniawa. Grupa INTERFERIE z kolei pochwali się ofertami w obiektach w Świnoujściu, Dąbkach, Ustroniu Morskim, Kołobrzegu, Świeradowie-Zdroju i Szklarskiej Porębie.

- Cieszymy się, że największy operator uzdrowiskowy w Polsce będzie obecny na III edycji targów World Travel Show 2018. Szczególnie cieszy jego rola, jako partnera strategicznego. PGU umiejętnie łączy turystykę uzdrowiskową z turystyką aktywną, oferując coś więcej, niż samą opiekę medyczną, a klienci grupy nie wybierają jej oferty tylko po to, aby skorzystać z najniższej ceny. Jestem przekonany, że wizyta na stoisku PGU nie będzie czasem straconym – mówi Maciej Topolski, rzecznik prasowy Ptak Warsaw Expo.

III Edycja targów World Travel Show odbędzie się w dniach 19-21 października 2018 roku w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

 

 

 

 

Polska Grupa Uzdrowisk to krajowy lider w turystyce medycznej, specjalizujący się w leczeniu uzdrowiskowym i rehabilitacji, usługach SPA & Wellness oraz medycynie estetycznej.

Od 2011 roku z sukcesem tworzymy sieć wyjątkowych polskich uzdrowisk, w której skład wchodzą Uzdrowisko Połczyn-Zdrój, Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa, Uzdrowisko Cieplice oraz Uzdrowiska Kłodzkie z uzdrowiskami Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój i Kudowa -Zdrój. Łącznie do dyspozycji gości oddajemy ponad 3500 miejsc noclegowych w ponad 40-tu obiektach.

Nasze wyjątkowe kurorty dysponują dziś najszerszą w kraju ofertą lecznictwa uzdrowiskowego, które opieramy na unikatowych na skalę Polski i Europy składnikach naturalnych, tj. najwyższej jakości wodzie mineralnej, wodzie radonowej, wodach termalnych, borowinie, solance i korze świerkowej.

Wspólnie tworzymy jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogą pochwalić się nie tylko wielowiekową tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym i doskonałą ofertą usług rehabilitacyjnych, ale również atrakcyjnymi propozycjami pobytów wypoczynkowych o profilu SPA & Wellness. Kreując nowe trendy w turystyce prozdrowotnej i promując dbałość o zdrowie psychofizyczne sprawiamy, że nasi goście mają okazję korzystać z kuracji i aktywnego wypoczynku pod fachowym okiem lekarzy, psychologów, fizjoterapeutów, kosmetologów i instruktorów sportowych. Nasze usługi uzupełniamy o produkcję wód mineralnych i stały rozwój dobrze rozpoznawalnych marek Staropolanka i Wielka Pieniawa oraz tworzone z pasją naturalne kosmetyki, które wykorzystują dobroczynne właściwości połczyńskich solanek i borowiny.

 

Więcej informacji: www.uzdrowiska-pgu.pl

 

World Travel Show - Największe w Europie Środkowej targi turystyczne

To będzie już trzecia edycja World Travel Show. W dniach 19-21 października, w Ptak Warsaw Expo, na 120 tys. m2 swoją ofertę zaprezentuje 800 wystawców z 80 krajów i regionów z całego świata. Ambasadorem imprezy jest najbardziej znana polska podróżniczka, pisarka i gwiazda telewizyjna Martyna Wojciechowska. Wśród gości będą też m.in. Andrzej Bargiel (narciarz wysokogórski, biegacz górski i himalaista, ostatnio jako pierwszy człowiek w historii zjechał na nartach z K2), Aleksander Doba (samotnie przepłynął kajakiem Atlantyk wyłącznie dzięki sile mięśni), Wojciech Cejrowski  (podróżnik, pisarz, członek The Explorers Club). Krajem partnerskim tegorocznej edycji są Stany Zjednoczone Ameryki, które w swojej Strefie Amerykańskiej będą promować m.in. swoje słynne parki narodowe, Las Vegas, Disney World na Florydzie, atrakcje stanów Michigan i Teksas. Ważnym elementem Strefy Amerykańskiej będzie akcja informacyjna – co trzeba wiedzieć, żeby dobrze wypełnić wniosek wizowy do USA. W ramach World Travel Show odbędzie się festiwal podróżników Warsaw Travelers Festival Travelmania, podczas którego swoje niezwykłe opowieści z podróży przedstawi kilkudziesięciu podróżników.

Podczas World Travel Show odwiedzający odbędą ekspresową, trzydniową podróż dookoła świata. Atrakcjami targów będą bowiem pokazy kulinarne, muzyczne i taneczne przygotowane przez kraje i organizacje regionalne z 5 kontynentów. Na odwiedzających czekają także zlot caravaningowy czy piaszczysta plaża z torem skimboardowym i basenem do testów sprzętu wodnego. Poznamy także wyniki plebiscytu "7 Cudów Polski na 100-lecie Niepodległości". Partnerem targów jest National Geographic.

Targom towarzyszyć będą: targi camperowe Camper&Caravan Show oraz Warszawski Salon Jachtowy.

Szczegóły na: www.worldtravelshow.pl