Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Noworoczne postanowienia: Wyjedź do uzdrowiska po zdrowie!

Koniec roku to czas, w którym nierzadko postanawiamy zmienić coś w naszym życiu. Dlaczego więc nie zadbać o swoje zdrowie i dobrą kondycję? Ferie 2019 to idealny moment, aby zaplanować swój zimowy, prozdrowotny, a przede wszystkim aktywny wypoczynek w uzdrowiskach Polskiej Grupy Uzdrowisk!

Ferie 2019 będzie można spędzić w górskich uzdrowiskach PGU w Świeradowie, Dusznikach, Polanicy, Kudowie, a także w malowniczym Połczynie-Zdroju, zlokalizowanym na Pojezierzu Drawskim i w ośrodku Barbarka w Świnoujściu.

W górskich kurortach PGU na dużych i małych gości będzie czekać bogata oferta zabiegów leczniczych, nowoczesna baza hotelowa, wodne strefy Wellness i Słoneczne Fit Centra. Rodziny, które zdecydują się na wypoczynek w Uzdrowisku Duszniki będą mogły dodatkowo skorzystać z atrakcyjnych rabatów na lekcje nauki jazdy na nartach i wypożyczenie sprzętu sportowego w ośrodku SKI Arena Zieleniec. Specjalnie dla zapalonych narciarzy, na trasie Duszniki-Zdrój – Zieleniec i z powrotem, będzie kursował bezpłatny SKI Bus.

Uzdrowisko Połczyn i ośrodek Barbarka w Świnoujściu to z kolei zimowe propozycje dla osób, które podczas ferii 2019 chcą skoncentrować się na poprawie swojego zdrowia i wypoczynku SPA. Tutaj z myślą o amatorach pełnego relaksu przygotowano specjalny program zabiegów uzdrowiskowych, który obejmuje, m.in. światłoterapię, laseroterapię, balneoterapię, krioterapię czy inhalacje na bazie połczyńskich solanek. Goście Uzdrowiska Połczyn będą mogli korzystać w cenie pobytu z całego wodnego zaplecza Wellness, a gości Barbarki wypoczną przy wieczornych koncertach z muzyką na żywo.

Wyjątkowe 8 i 14-dniowe pakiety zimowe są już dostępne na stronie https://uzdrowiska-pgu.pl/oferty?date_from=&date_to=&idloc=&catsArr%5B%5D=1486.