Duszniki
Kudowa
Cieplice
Świeradów-Czerniawa
Polanica
Połczyn
Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Nowa strona internetowa ośrodka Barbarka

Świnoujski ośrodek Barbarka, należący do Uzdrowiska Połczyn, uruchomił nową stronę internetową. Można już na niej znaleźć aktualne oferty pobytowe – zarówno wypoczynkowe, jak i prozdrowotne – oraz pełne informacje i możliwościach obiektu oraz sposobach organizacji czasu wolnego.

W ośrodku Barbarka można przede wszystkim zaplanować pobyt, który służy rehabilitacji organizmu i poprawie zdrowia. Nie brakuje tutaj również ofert dla całych rodzin, które pragną spędzić urlop nad Bałtykiem.

Nowa strona internetowa Barbarki zawiera kompletne informacje o zakwaterowaniu, atrakcjach Świnoujścia oraz o programach leczniczych, adresowanych do osób ze schorzeniami reumatologicznymi, neurologicznymi, endokrynologicznymi, chorobami górnych i dolnych dróg oddechowych czy chorobami serca. Użytkownicy strony mogą również zapoznać się z pełną lista zabiegów uzdrowiskowych wykonywanych na miejscu.

Strona internetowa ośrodka Barbarka umożliwia także skorzystanie z szybkiego kontaktu z koordynatorami działu rezerwacyjnego.

Szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty Barbarki: https://barbarka-swinoujscie.pl/