Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Nowa strona Domu Wczasów Dziecięcych JAGUSIA

Miło nam poinformować, że wystartowała nowa strona internetowa Domu Wczasów Dziecięcych JAGUSIA w Kudowie-Zdroju, należącego do Uzdrowisk Kłodzkich (Grupa PGU)! Nowoczesna, przejrzysta witryna udostępnia pełne informacje o działalności JAGUSI oraz aktualności nt. dostępnych pobytów wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży.

DWD JAGUSIA w Kudowie-Zdroju to niepubliczna placówka oświatowa, która organizuje i prowadzi turnusy wypoczynkowe, uzupełniane o zajęcia dydaktyczne, edukację zdrowotną oraz ekologiczną. W obiekcie wypoczywają uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy korzystają tutaj z niezwykle bogatego programu spędzania czasu wolnego. Na nowej stronie www.dwd-jagusia.pl prezentowane będą wszystkie oferty adresowane do organizatorów wypoczynku grupowego, którzy poszukują atrakcyjnych lokalizacji i obiektów wczasowych w polskich górach.

Kolonie, obozy, zielone szkoły

Aktualnie na stronie internetowej JAGUSI można zapoznać się już z propozycjami kolonii i obozów 2019, a także zielonych i białych szkół, których program może obejmować również zajęcia w systemie klasowo-lekcyjnym. W celu poznania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży PGU lub bezpośrednio z DWD Jagusia.

Zapraszamy - > https://dwd-jagusia.pl/

Dział Sprzedaży PGU

T: 74 86 80 279

E: sprzedaż@dwd-jagusia.pl

DWD Jagusia

T: 74 86 61 733 wew 305 lub 303

E: dwd@dwd-jagusia.pl