Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Naturalne kosmetyki z uzdrowiska

We wszystkich uzdrowiskach Polskiej Grupy Uzdrowisk, z myślą o dobrym samopoczuciu naszych gości, udostępniamy szeroką ofertę naszych autorskich kosmetyków naturalnych. Kosmetyki te powstają na bazie najwyższej jakości borowiny, wydobywanej w Uzdrowisku Połczyn, a wśród nich znajdą Państwo upiększającą linię do twarzy, a także linię relaksującą, adresowaną do miłośników leczniczych kąpieli.

Każdy z kosmetyków zawiera oryginalną esencję z borowiny połczyńskiej – silnie rozgrzewającego, naturalnego torfu, który wykorzystujemy w Uzdrowisku Połczyn podczas zabiegów uzdrowiskowych. Połczyńskie kosmetyki idealnie sprawdzają się w przypadku skóry suchej, wymagającej regeneracji oraz ujędrnienia, nadając jej odpowiednią miękkość, świeżość i optymalne nawilżenie.

Aktualnie wśród połczyńskich kosmetyków znajdą Państwo:

  • Mydło naturalne z połczyńską borownią, bogate w cenne substancje pozyskiwane z torfu, które minimalizuje szorstkość skóry.
  • Maseczka do twarzy z połczyńską borowiną i masłem shea, o działaniu oczyszczającym, odżywiającym i ściągającym.
  • Masująca kula do kąpieli z połczyńską borowiną dla skóry suchej, o 3 zapachach do wyboru, która niweluje efekt przemęczonej i podrażnionej skóry.
  • Mleczko do kąpieli z połczyńską borowiną, cytryną i maliną dla skóry suchej, które podczas kąpieli otula ciało wyjątkowym, owocowym aromatem.
  • Dwufazowy olejek do ciała i masażu z połczyńską borowiną, niezbędny podczas domowych rytuałów SPA.
  • Sól do kąpieli z połczyńską borowiną, o działaniu relaksującym, która wycisza organizm i rozluźnia obolałe mięśnie.