Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Staropolanka włącza się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

Staropolanka włącza się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

 

Marka Staropolanka honoruje 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę edycją specjalną wody mineralnej z oficjalnym logo Programu „Niepodległa”. Od maja do listopada bieżącego roku do dystrybucji trafi piętnaście milionów butelek wody z charakterystycznym wizerunkiem.

 

Projekt etykiety Staropolanki nawiązuje do polskich barw narodowych, umieszczono też daty 1918-2018, które podkreślają okolicznościowy charakter wody. W centrum projektu znalazło się oficjalne logo Programu „Niepodległa” i adres strony internetowej: www.niepodlegla.gov.pl. Woda będzie towarzyszyć najważniejszym wydarzeniom związanym z obchodami rocznicy odzyskania niepodległości. Już 2 maja będzie można spróbować Staropolanki „Niepodległa” podczas wydarzeń zorganizowanych przez Wojewodę Dolnośląskiego z okazji Święta Flagi.

 

- Honorując rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości zdecydowaliśmy, że edycja specjalna wody Staropolanka będzie najlepszym i skutecznym sposobem włączenia się w oficjalne obchody. Ogólnodostępna woda, wydobywana na Dolnym Śląsku, a przede wszystkim bogata w minerały, to produkt, który w szerokim zakresie popularyzuje Program „Niepodległa” – tłumaczy Jacek Drobny, Prezes Zarządu KGHM TFI S.A, właściciela marki Staropolanka.

 

Projekt Staropolanka „Niepodległa” to część inicjatyw podjętych przez KGHM Polska Miedź S.A związanych z rocznicowym charakterem 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Do dystrybucji trafi piętnaście milionów butelek opatrzonych specjalną etykietą i logo Programu „Niepodległa”. Woda będzie dostępna w sieciach handlowych od maja do listopada 2018 roku. Premierowy pokaz wody Staropolanka „Niepodległa” odbył się 23 kwietnia w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim, towarzysząc konferencji informującej o przebiegu obchodów Święta Flagi we Wrocławiu.

 

- Jesteśmy zaszczyceni, że nasza woda, produkt regionalny znany w całym kraju będzie nośnikiem pozytywnej patriotycznej idei. Chcemy, aby Staropolanka „Niepodległa” była dostępna w każdym regionie Polski i sprawiała radość wszystkim, którzy w ten sposób chcą świętować stulecie odzyskania niepodległości – mówi Łukasz Surażyński, dyrektor sprzedaży Staropolanki.

Staropolanka 2000 – która została opatrzona logo „Niepodległa” to naturalna woda mineralna wydobywana w Polanicy-Zdrój. Jest niezastąpionym źródłem wapnia, magnezu, sodu i potasu – deficytowych składników naszej diety. To właśnie te pierwiastki w dużej mierze odpowiadają za wydolność fizyczną, gospodarkę insulinowo-glukozową i prawidłową pracę serca.