Wyszukaj ofertę
Data przyjazdu
Data wyjazdu
lokalizacja
 

Długi weekend majowy z PGU: Wybierz najlepsze oferty!

Majówka 2019 to doskonały moment do prawdziwego przywitania wiosny! Już teraz możecie zaplanować znakomity, rodzinny wypoczynek w uzdrowiskach Polskiej Grupy Uzdrowisk, zlokalizowanych w najpopularniejszych kurortach Polski. Sprawdźcie, jak spędzić majówkę w górach lub majówkę nad jeziorami razem z PGU!

Połczyn-Zdrój – Majówka 2019 pod znakiem SPA

W tym roku w Uzdrowisku Połczyn nie zabraknie wyjątkowych propozycji SPA dla osób znużonych codziennymi miejskimi obowiązkami. Podczas długiego weekendu majowego dostępne będą tu pakiety SPA z zabiegami m.in. na bazie borowiny i połczyńskich solanek. Goście liczący na pełne odprężenie, podczas majówki 2019 będą mogli korzystać w ramach pakietów z wodnych stref Wellness z basenami i centrum fitness. Swój wymarzony długi weekend majowy będzie można zaplanować w obiektach, tj. Dom Zdrojowy GRYF, Willa GRYF, SPA Zdrojowe Zacisze, Irena lub Podhale.

Wybierz majówkę 2019 w Uzdrowisku Połczyn:

Majówka w górach i urokliwych Cieplicach

Podczas długiego weekendu majowego w Uzdrowisku Cieplice każdy gość skorzysta z aż 16 zabiegów uzdrowiskowych, wykupując pakiet na 10-dniowy pobyt. W cieplickim Domu Zdrojowym nie zabraknie również kuracji pitnych z zastosowaniem wód mineralnych o doskonałych właściwościach zdrowotnych. Taka majówka w górach, spędzana niemal u stóp Karkonoszy, będzie doskonałą propozycją dla osób, które poszukują ciszy i spokoju w kurortach z wieloma atrakcjami turystycznymi oraz zabytkową XIX-wieczną architekturą.

Wybierz majówkę w górach: